Alte știri din fotbal
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
0
Fotbalistul lui Dinamo, aplaudat la scenă deschisă la meciul din Europa: „Aici e casa mea”
0
Directorul GSP dezvăluie: „Probabil el va fi titular în Turcia. Am vorbit la telefon cu Mircea Lucescu”
1
Știri din fotbal internațional
Wow! Comentariu dur la adresa lui Cristi Chivu: „Și-a arătat limitele. Șefii ar trebui să reflecteze”
0
Vincius vs. Simeone » De la „Florentino te va da afară” la „Golurile sunt pentru Florentino”
0
Pep Guardiola și-a făcut rău singur! Din nou
0
Messi, gol din lovitură liberă în MLS! Răsturnare de scor la New York
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
18
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
mihai stoica nu cunoaste fotbal e pe post de paj la fcsb.oricum e liga saracilor aici vin jucatori liberi pe bani a fost odata .in cel mult 5 ani fcsb moare.
Mai mult de atât, acest recidivist, a insultat justiția română postant constant pe rețelele de socializare ineptia FCSB = Steaua, a purtat echipament sportiv pe care scria Steaua Bucuresti în cadrul meciurilor de Liga 1 și a participat activ, zi de zi, la conducerea acestui club nerușinat numit Fotbal Club FCSB. Autoritățile ar trebui să se AUTOSESIZEZE și să îl trimită înapoi dupa gratii, unde îi este locul.
Stoica Mihai, detinut eliberat conditionat din puscărie, NU a respectat nicio clipă Hotararea Judecatoriei, complementară pedepsei, de a nu mai activa sau munci in fotbal dupa eliberarea din penitenciar... halal justiție
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce sa stranga bani ? poate sa plateasca si mai tarziu...
11 articole cu ciobanul pe prima pagina, dau dreptate celor ce spun ca acest site ar trebui sa se numeasca Gazeta lui jiji.
Era clar de la bun început că e o fumigena pt gigisti. Gigi vinde, nu cumpără! Se apropie decizia tribunalului în procesul prejudiciului adus Stelei București, tre să strângă bani.
Desi esti agresiv, iti raspund : In loc sa construiesti raspunsul dupa logica ta, nu ar fi mai bine sa cauti pe net "interdictie mihai stoica" ? Vei vedea exact ce scrie in textul legii... Mai mult, unul din mesajele mele de mai inainte contine chiar acel text, daca nu l-or fi sters...
DAR DE CE LA PROPUS LUI BECALI, CE TREABA ARE EL CU FCSB, DE CE NU LA PROPUS LUI VASILE NOUL PATRON?.
Afara de scandal,intrigi si minciuni mai stiti sa scrieti domnilor ziaristi de la gsp ??? Chia nu va este rusine de noi cititori de ceia ce scrieti ?? Nu mai aveti respect fata de noi ??? Sunteti penibili prin ceia ce scrieti !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.