Alte știri din fotbal
„Și eu sunt îngrijorat, e din ce în ce mai aproape” » Legenda Oțelului, după ce o dronă s-a prăbușit la Galați: „Am vorbit cu prieteni care stau acolo”
0
S-a întors oficial în Superliga cu „bagajul” plin: „Am deja jucători pe care vreau să-i aduc”
1
Marius Niculae pariază pe jucătorul lui Dinamo: „Nu și-a spus ultimul cuvânt”
0
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Mirel Rădoi, prima reacție, după startul dezastruos la Gaziantep: „Dezamăgitor”
0
„Nici nu mai mâncam” » Fostul „tunar” a rămas falit după divorț: „Aveam 3 case și multe mașini în Anglia. Am pierdut tot!”
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga » Catalanii se pot distanța la 11 puncte de Real Madrid
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
du-te si tu cu ei,k sunt varza toti
iar ne minti.....iar ne promiti marea cu sarea......si la vara aduci vreo 2-3 copii de 19 ani.....doar 7-8 milioane?????.........70-80 daca vrei liga campionilor..........vai steaua noastra.
1.Suporterul Becali si-a luat bilet la meci? 2.Nu inteleg de ce publicati parerile unui suporter, nu puteti si voi sa luati legatura cu cineva din conducerea echipei?
echipa e dupa chipul si asemanarea ta jiji ... fara valoare.
mai lasa-ne cu banel ca e varza
de la vara sper sa vedem numai suporterii in Ghencea si cu gloriile stelei, tu sa dispari si cu toti jucatori tai si toti oameni care sunt acum la steaua, sa iti ei si aia de fac curat si tot, ai distrus steaua si "suporterii stelei" inca te sustin, le place unde am ajuns, sa ne bata zburatorii cu 5-1
Prietene, astazi n-a plans nimeni pentru ca nu ati avut motive. Ati fost pe nicaieri. De ce sa plangi cand esti varza? Noroc cu blaturile ca altfel nu erati pe locul pe care sunteti.
cine e becali asta? are vreo legatura "in acte" la steaua? de ce ii iau astia interviu?
asa-i ca te doare rau??? hahahahahahhaahhaha
alo gesepeu!stazi s a intamplat un lucru foarte frumos!oltchim s a califiacat in finala la handbal!cu toate astea cap de afis sunt tot scursurile pe minunatul vostru site!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.