Alte știri din fotbal
Scorul exact dat de Adrian Mutu înaintea meciului din Turcia: „Putem da lovitura de grație”
0
„Zidul galben” a ocupat Piața Taksim din Istanbul, cu Budescu „șef de galerie”: „Ce echipă avem, ne face să bem!”
0
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
0
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
54
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
2
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
C
asta e mai scump ca "Tavi" ... asta e 200 mil/euro ....
Iar aberează îngrămăditul ăsta ...
Nu e vina ciobanului puscarias cat a presei, a peseudo-jurnalistilor care il suna ora de ora pentru reactii si click-uri.
50 de milioane...
"Lumea nu-și dă seama, COVID-ul a lucrat multă vreme. Un an, doi ani la unii oameni, poate și mai mult. Sunt dovezi științifice că îmbătrânește celula și scade durata de viață cu aproximativ 10 ani”, a declarat Gigi Becali la Pro Arena. Cand te uiti in gura unui cioban din Pipera si intelegi totul despre virusi.
Cand zici unui fotbalist ca e sfinx e exact oposul unui compliment. Ii spui ca e o statuie pe teren. Acum hotarestete Gigi, e statuie sau e argint viu ca Messi?
:)))))))
Iosifii și clonele acestora sunt in extaz! Ciobanetele a mai scos o perlă!
Pentru bani si ursul joaca. Cam asa este si cu gsp. Prostii made in Becali si ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.