Știri din fotbal internațional
Drake s-a fotografiat cu Cristiano Ronaldo și a remarcat un detaliu inedit: „Jur asta!”
0
Thierry Henry se roagă de FIFA să intervină după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Voi aveți puterea, nu eu”
0
Ancelotti pornește samba când arde casa, Anglia caută portar și starul ascuns, care NU e nici Messi, nici Ronaldo, nici Yamal » 5 concluzii neconvenționale după 16-imi: „Cine suntem? Au. Durerea!”
0
Legendarul Vozinha, după ce Capul Verde a fost la un pas de un nou șoc: „Viitorii campioni mondiali”
0
Lifestyle
Intezis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
0
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Cât costă un litru de benzină și motorină sâmbătă, 4 iulie 2026, în ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Daniel, elevul de 9 ani din Focșani, campion mondial la aritmetică mentală: ...
Libertatea
Dca vrea Gigi Becali, pot face pariu pe 1(un) Leu ca FCSB va ocupa unul dintre locurile 7-8-9!
Dca vrea Gigi Becali, pot face pariu pe 1(un) Leu ca FCSB va ocupa unul dintre locurile 7-8-9!
Dca vrea Gigi Becali, pot face pariu pe 1(un) Leu ca FCSB va ocupa unul dintre locurile 7-8-9!
Pa cine ar putea vorbi? Cine știe mai bine cum să mascheze?
1. Un alt viitor fotbalist vandut cu 5o de meleoane? 2. Dl Becali nu știu ce fumează: FCSB are o apărare de Liga 2. Nu mă miră că CFR a dat 4
Lui Mailat nu te-i gândit sa-i mărești salariul Gigi? Ai văzut doar cât a tras prin plopi!
tu vorbesti de arbitraj gigi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.