Comentarii (22)
Claude SH  •  30 Iunie 2020, 08:41

I-auzi!? Sa vorbească cu MM!? Ce să-i spună MM?! Cum sa nu fie aerian când i se spune schimba pe ala și pe acela? Mi se pare absurd!

Alice Popa  •  30 Iunie 2020, 08:56

Poate FCSB sa castige un meci la care adversarul nu se prezinta?!? Mira-m-as... La ce lot are, ce antrenor are, ce conducere are, se bat singuri, fara ajutor extern!

catalynn  •  30 Iunie 2020, 10:16

Auzi la ne-a jjijji: a pierdut 5 puncte in ultimile 2 meciuri. Nu bre, ai câștigat un punct, zi merci! :-))))

fibra  •  30 Iunie 2020, 08:18

Ca si cum Vintila are vreun cuvant de spus cand se face echipa si schimbarile.Geniul staulurilor e peste tot si nicaieri din cauza ca atat poate,adica zero.

andrei.f  •  30 Iunie 2020, 11:29

Așa se întâmplă când aduci jucători, Miron, numai fiindcă e gratis. Ce vrei să facă Vintilă ?

rockyus  •  30 Iunie 2020, 09:38
Postat de jackryan pe 30 Iunie 2020, 09:16

Aseara mi-am dat seama ce se intampla de tot il laudati pe Becali ..toata media este cu Becali ...il sunati dupa meci si el va spune lucruri trasnite ...si uite asa mancati o paine dupa urma lui ...

Acum ti-ai dat seama?

Daniel Cara  •  30 Iunie 2020, 08:21

Ciobanul reproseaza lipsa de autoritate unui argat fara prerogative. Anul asta scapam de clovn.

vasi1986  •  30 Iunie 2020, 08:19

Vintila, daca ar avea caracter, si-ar da demisia, cum poti accepta sa fii umilit asa de un cioban?

Oprisan Niculae  •  30 Iunie 2020, 12:33

Vintila nu trebuie schimbat.El e bisericos , doarme cu biblia sub perna.Mai e si Tudor acolo , seful popilor din Berceni.Nu poti destrama aceasta conducere.Pe cine sa aduci in locul lui Vintila?Un antrenor care injura ca la usa cortului?Sa fim seriosi.Vintila trebuie sa ramana pe viata.Sa aduca alti jucatori.Nu antrenorul e de vina.

cuviosul_pafnutie  •  30 Iunie 2020, 12:12

He,he,he!Ce sa vorbeasca cu MM?sa se concedieze pe el insusi?Vorba lui HagiȘnu pot sa ma concediez pe mine pentru ca eu sunt si patron si antrenor!Pana si fcsb-istul Anghelutza-comentatorul transmisiei de pe GIGI SPORT1-sugera destul de straveziu- ca jocul fcsb-ului-cu o Astra in vacanta-a fost stricat de...GG!Cel care a ordonat schimbarea lui Adrian Petre!De altfel chiar GG zice ca nu l-a vazut pe teren pe Tanase,ca-l schimba si pe el!Adica nu Vintila face echipa!Si nici schimbarile!

  • 1
  • 2
  • 3