Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Am renuntat, se spune ca nu e bine sa te pui cu prostii si sa cedezi primul...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si hai sa mai incercam inca o data! Si din astea 217 milioane, cine stie cati bani a obtinut in nume personal domnul sfant Gigi Becali, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci din nou cenzurare, hai sa mai incercam o data: Si din astea 217 milioane, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru ce vulgaritate sau jignire ati cenzurat mesajul asta??? ""Si din astea 217 milioane, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia cauta tu frumusel pe sfantul google: date financiare fc steaua 2004-2016 Ai sa fi surpris, in perioada aia a avut incasari (repet INCASARI) de 217 milioane de euro!!!! Ca e el toba de afacerist se stie, toate afacerile importante le-a bagat in pamant, defapt ca sa vanda pamantul :) Si acum ia zi-mi, brand-ul Steaua produce?
Si primariile nu sunt tot dependente de buget? Care-i diferenta intre bugetul de stat si buget-ul primariei, hai explica tu expertule in bugete??? Ala chiar a fost stadion "NATIONAL" de rugby, intelegi ma? nu poti sa sa schimbi peste noapte ca a fost reconstruit din banii statului, ii schimbi si functionalitatea, CA ASA VREA UN CIOBAN SI FANII LUI... ba chiar am innebunit de tot?!?
Domnule narator...in ce fel si de catre cin Steaua a fost ,,INTERZISA'' pe Arcul de Triumf? Fiti mai explicit domnule.
Dacă nu era fotbalul (organizarea CE 2020) se mai reconstruia Arcul de Triumf ? Mai bine treceau în plan o sală a sporturilor, eventual o popicărie sau reconstruiau terenurile de tenis și fotbal pentru sărmanii de la BNR...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.