Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan a reacționat după revenirea în circuitul echipei naționale
0
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
1
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
2
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Stilul si marca becali......nu conteaza, mai strica o echipa, un jucator.....Trebuie sa recunosc cu parere de rau ca nu este vina lui....nu continui sa raman uimit de prostia si foamea de bani a celor care se uita in gura lui, a celor care nu pot realiza ca poate sunt castigati pe termen scurt, dar pe termen lung pierd mult mai mult.....De ce oare prostia nu doare ?
Transferuri marca marelui gânditor...
Alibec se încadrează perfect în transfer eșuat . Ăsta a păcălit fotbalul toată cariera lui, dar mereu s-a găsit câte un Becali care sa-i dea bani degeaba.
De parca nu stiam toti ca Alibec poate face numai un sprint pe meci. Daca il fortezi sa-l faca si pe al doilea, se accidenteaza. Valabil si la nationala.
Adevărul este că aveam mari așteptări de la Alibec, pornind de la atuurile sale: vârsta, constanța în joc și în pregătire, planurile de viitor, atașamentul față de echipă, soliditatea organismului, psihicul remarcabil. Transfer gândit, ce mai! Dacă îl mai avea și pe Budescu lângă el ... dădeau lovitura.
L-a luminat Sarsaila pe Atotstăpânitor in ceasul al 13-lea că purceaua luată din obor e moarta in coteț;-)
Sa vina si budescu!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alibec ii terminat joaca o etapă sta trei pe tușă trebuie URGENT găsit înlocuitor BLANUTA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.