Alte știri din fotbal
L-au luat pe Valentin Țicu! Prezentat oficial în Superliga, după despărțirea de Dinamo
0
Victor Angelescu a confirmat cel mai nou transfer de la Rapid: „A fost ideea lui”
0
Fostul internațional de tineret Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani, în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Știri din fotbal internațional
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Imaginile Mondialului: gestul suprem făcut de Didier Deschamps în fața lui Mbappe, la schimbare!
0
Zlatan Ibrahimovic: „Ce am văzut la ei este înfricoșător! Ar bate orice echipă”
0
Michael Olise, la un pas de recordul lui Pele la Campionatul Mondial: „Mbappe și Dembele nu au ce are el”
0
Lifestyle
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
0
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
pff cat esti de pro.st
exact...doar 11 mil...pret de nimic :)))))))))))))))
Ciobanul viseaza din nou zeci de milioane !! Asa a facut si cu Man si Coman de care ne spunea ca ii va vinde cu zeci de milioane. Pana la urma l-a vandut pe primul doar u 11 mil. !!
merita, omul meciului
*** Mici, mari, moldoveni, studenți, taximetriști, clone și bine-nțeles pe tine! Toți sunteți o apa și un pământ : ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede după nume ca esti cioban. Blat face cfr cu sepsi,blat face dinamo cu voluntari,cu blaturi a luat cfr titlurile. ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
30 de mil/E pe un copil de 18 ani, care a marcat cu Botosani??? Gigi pe cine crede prost?? Haaland, 20 ani, 1,95m a costat 20 mil euro adus de la RB Salzburg, campioana din Austria si calificata in CH L.... clar ca acum Haland nu mai valoreaaza atat...acum sare de 100 mil/euro/// dar BVB cu atata la cumparat acu 6 luni de la Salzburg, cu 20 mil/E, echipa campioana in Austria si care a jucat in Grupele CH L..pe cand Steaua lui Gigi, nare performantele alea….si vrea pe Oct Popescu, amaratu ala care "cantareste 40kg , ud cu televizoru in brate", ..daca se impiedica Haaland si cade pe el il striveste… cine sa dea 30-40 mil pe un copil de 40 kg???? Gigi chiar crede ca prosteste impresari? Noroc cu varusi de lo vandut pe Man si Stanciu afara ca nu prime el banii primiti ever!!!
Ce frustrat :)) iti versi frustrarile din viata personala in articolele FCSBului? Esti prezent in toate articolele, *** *** de aici :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR sa dea banii arbitrilor pentru toate blaturile facute
Becali să dea un milion lui Pap care a făcut super blatul.Portarul a uitat că Panțiru nu mai este coleg cu el și a sevit mingea să o introducă în ațe.E clar acum teatru e interzis în sală și joacă Iftimie și Becali pe terenul de fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.