Alte știri din fotbal
Rapid a egalat la Arad dintr-un penalty contestat de UTA » Verdictul specialistului
0
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Ocazii mari în debutul reprizei secunde
12
Robert Ilyeș a reacționat după gafa lui Pap din Oțelul - Csikszereda: „Uneori nu greșește unul, greșește celălalt”
0
Laszlo Balint, după revenirea Oțelului în play-off: „M-am luat din nou cu mâinile de cap”
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Formația lui Șumudică înscrie în duelul cu Benzema și Kante
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
De când a prins frică de pușcărie, Gigi ciripește tot.
si banii cand ni recuperam daca am fost parte vatamata. oricum,eliberare usoara ajica.
Te-a zapacit Delirio ! Citeste atent declaratia stapanului tau si ai sa intelegi! Duamna ce mai face???? Iese din casa pe Pandemie?
ciobanul ghebos l-a bagat pe mititelu la puscarie!! un mizerabil!
Pe langa faptul ca de abia legi doua vorbe, e inspaimantator cum gandesti. Nu trebuia sa faca puscarie pentru ca a dat banii inapoi, nu?
Probabil de aceea nu a mai apărut în public, avea informații despre caz, s a retras el discret așa. Ăsta era motivul și se pare ca și gigi are o contribuție la înfundarea lui mititelu. Oricum, ei știu mai bine ce au făcut, miti a vândut un jucător aflat sub sechestru, gigi a cumpărat jucătorul aflat sub sechestru, adevărul este pe undeva la mijloc, cred.
Oricum i sau făcut mari Nedreptăți a murit cu adevarul in mâna . Ca na vrut sa deie bani la unul și altul și nu și-a ținut gura . Rușine întregii clase politice din România l-au băgat la pușcărie pe Gica Popescu care și-a recunoscut vina a virat bani înapoi și tot l-au bagat mie scârbă . De toată clasa politica toți facem rupem nori și noi oameni de rând suferim ca nu le pasa de noi. Sunt doua situații ei care trăiesc pe bani oamenilor de rând . Nu au pic de resentiment fata de oameni care ii voteaza
Nu-l pling pe Mititelu dar tare miroase a brinza in aceasta spetza,Becali ar trebui sa-l urmeze la brutarie, de data asta ca recidivist.
A sifonat ce, băi lampă? Banii i-a dat pe baza unui contract, știa toată lumea de el. Ia citește articolul.
Dar ce a facut rau, Gigi?! A dat bani, nu a furat bani de la stat, ca Mititelu. Mai citeste o data articolul, poate intelegi si tu despre ce e vorba!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.