Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
„Înțepat” de Jose Mourinho, Alvaro Arbeloa a răspuns
0
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Ti-a mancat balena creierul .Pareai un baiat destept . Esti un ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nația asta nu are cum să se ridice atât timp cât majoritatea românilor îi răstignesc pe cei care chiar fac ceva pentru România, dar le fac statuie trădătorilor și jecmănitorilor. Becali, așa cum e el, controversat și plin de lacune, are sensibilitate și face ceva concret pentru semenii lui. Și-l înjură unii care n-au dat un capăt de ață de pomană în toată viața lor!
Să nu-mi spui că te-ai recuperat... Ar fi o premieră mondială!
oricum esti irecuperabil.
Cine? Becali, ionuțistule nespălat pe creier?
Iar nu ți-ai pus masca...
Dupa ce sa plateasca? Ce afaceri are in afara de clona fcsb?
Gigi e o lichea profitoare de imagine si in minte a lui ingusta se crede Iisus pe pamant. Totusi daca intr-adevar stirea e pe bune va intreb:cati bogati(ooooo Romania are...) face Totusi (ASA LA VEDERE) cate face ciobanul necioplit de Gigi?
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Hahahahahahahahhahahahahahahahahahahah
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.