Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21 » Echipa de start aleasă de Costin Curelea
2
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
7
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
0
Știri din fotbal internațional
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Andrei Vlad a semnat în prima ligă și va lupta pentru salvarea de la retrogradare
0
Au luat foc când au văzut imaginile în direct cu italienii: „Ce lipsă de respect și aroganță! O să ne plătească pentru asta”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Eu NU cred in Dumnezeu. Chestie de educatie, de intelect, de fel de gandi. Sunt un spirit cartezian, un indivit care pune pret pe rațiune si, cand vine vorba despre Dumnezeu, "imi da cu virgulă". DUBITO ERGO COGITO, COGITO ERGO SUM e ceea ce ma reorezinta ca om si ma împlinește atst intelectual, cat si spiritual. Atentie, nu spun ca Dumnezeu nu exista, ci doar ca eu nu l-am gasit si nu doar eu, ci niciuna dintre marile minti ale umanității. On the antother hand, cum spuneau strămoșii nostri dacii, cei care cred in Dumnezeu sunt cei mai rai dintre oameni, cei mai intransigenti si mai intoleranti, in flagranta contradictie cu învățăturile crestine. Poti fi bun si fara Dumnezeu si abia atunci ai atins un nivel etic ridicat, csnd faci bine pentru ca asa vrei si nu pentru ca esti obligat. Religia il degradeaza pe om, il tine in epoca de piatra. Studiati reactiile crestinilor, ortodoxilor mai ales, cei mai habotnici dintre "robii lui Dumnezeu" si veti intelege ce spun. Sunt plini de ura si de venin. Atat timp cat nu vom renunta la religie vom continua sa fim un popor inapoiat, retrograd, primitiv. Astept "binecuvântările" celor "cu frica lui Dumnezeu".
Doamne ferește ce!?????!!??? ***!!!! Cumva nu dorești Crăciun fericit la ceilalți???? Sau Doamne ferește ce??????? Să ne ferească Dumnezeu de proști ca tine!!!! Asta,da!!!!!Doamne ferește!!!! Numai că eu mă rog și pentru dușmani să le dea Dumnezeu sănătate și TOT ce merită!!!!Dar tu nu ești dușman cu mine. Tu ești doar un prost îngrămădit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@ gazzaev.lewis :virusul exista si este foarte periculos
Ai aparut, gigist prost?
Apropo de agramat: “Agramat mai esti, mai Viorele! Mai dai lectii si altora, necioplitule!”
Omul e un *** notoriu. Doar pentru ca el nu s-a infectat sau nu a avut simptome, nu inseamna ca virusul nu exista sau nu a facut victime. Vorbim de milioane de oameni la nivel mondial.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Agramat mai esti ma viorele. Mai dai lectii la altii necioplitule.
Pot sa bag mana in foc ca, desi nu e sfanta, fiica-sa a fost crescuta mai bine decat fiica-ta si a fost in cluburi doar de cateva ori. Si spre deosebire de fiica-ta, chiar s-a maritat fecuoata, ca asae la credinciosi. Fii sanatos cu fiica-ta clubangitza de la 13 ani!
Chiar trebuie sa publicati toate tampeniile acestui... ciudat?! Pentu inchiderea cluburilor cel mai tare se supara fiica-sa!
Laslas, nu uita: tu esti doar o sluga!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.