Alte știri din fotbal
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „Oricând vom considera noi, e al nostru”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
1
Victor Angelescu, prima reacție după ce Șucu a intervenit și i-a micșorat „felia” de acțiuni la Rapid
1
Iată toate echipele calificate în grupele Cupei României Betano! Dramă în prelungiri în Ghencea
17
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia » Scor nescontat la pauză pe „Oblemenco”
35
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Pe Dan Alexa, Gigica nu-l ia antrenor, numai daca se barbiereste peste tot. Si trebuie sa mearga la biserica. Si sa nu injure. Nu-i chiar asa de simplu.
E numai un Fasss al lui Becali! Daca ar veni,atunci ia FCSB Campionatul,dar pentru ca sunt clauze sa puna si Petrescu doua: nici o critica in public a lui Becali,si nici o indicatie,telefon sau jignire de jucatori timp de sase luni!
dar cum ??? Sir Shepherd ???
Nici un antrenor cu experiența nu va veni la fîcîsîb, doar antrenori fără experiența pai dacă ar veni Dan Petrescu și creditorul din loja săi dea telefon săi spună pe cine sa bage in teren cum credeți ca ar reacționa Dan Petrescu pai și-ar da demisia a doua zi așa ca mai bine pune-l pe lutu și ai rezolvat problema .! Dica mare fraaeeer ca a acceptat sa lucreze cu așa patron etc etc .!
Nu mai e "Dan Penalty"?? Nu.l mai înjură FîCîSîBî-iștii??
De la transferuri fictive de jucători ați trecut la antrenori? Parcă aseară anunțați "exclusiv" întoarcerea manelarului Regheton.. Acum v.ați sucit? Mâine cine vine la porcaria Fotbal Club FCSB, Mourinho??
vreun articol despre CFR cluj aveti ? castigatoarea de ieri si campioana Romaniei totusi. sau aia nu cotizeaza la fitzuica asa ca despre ei nu scrieti decat scandaluri, marea parte inventate chiar de voi. Cum dracu sa scrieti 100 de articole despre fcsb si puscariasii din conducerea fcsb dupa meciul de ieri si despre CFR nimic ?? voi va uitati in ochii copiilor si parintilor vostri cand ajungeti acasa ?? ca eu nu cred ca aveti curajul.
pe patron poate sa-l injure ?
e de moda veche, in comunism asa se vorbea cu puscariasii..:)
Ne-a jjijji se alintă ca *** in laț, DP cred ca nici nu a auzit inca de oferta lui dar el pune clauze :-)))) Asa ceva!? :-))) In plus, chiar daca omul a demostrat ca pt bani si cariera poate săruta chiar steagul Rapidului, deci nu as exclude din punctul asta de vedere o eventuala venire la fcsb, el a lucrat mereu cu patroni din umbra, unde nu primea mutările prin SMS in direct la TV. Hilar e ca fcsbistii in prostia lor il înjurau pe Dica ignorând ca doar unul ca el ar sta pe post de secund al lui Becali ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.