Alte știri din fotbal
MM Stoica a confirmat negocierile și a anunțat decizia luată de FCSB
0
Union St. Gilloise - FCSB, primul amical pentru roș-albaștri » Duel cu Darius Olaru
0
CFR Cluj nu se oprește la transferuri! » Ioan Varga: „Mai vin atacanți pe bani”
0
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Știri din fotbal internațional
Lisav Eissat e dorit în Anglia » Clubul dispus să plătească 2,5 milioane de euro
0
Zlatan Ibrahimovic a dat declarația zilei după Franța - Paraguay: „Eu aș fi primit 4-5 cartonașe roșii”
0
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
0
Chelsea s-a despărțit de un jucător! Fabrizio Romano a făcut anunțul: „Here we go!”
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Avioane NATO, ridicate de urgență la granița cu România. Ce s-a întâmplat ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Maia Sandu caută premier, după ce Alexandru Munteanu a demisionat în plin ...
Libertatea
oRICUM BECALI face echipa antrenorii sunt mazete...UNIC IN EUROPA asemenea cocleala.
Dan pina nu se Intelege cu chinezii *** compensation in cazul in care e dar afara nu va negocia cu nici o echipa fie din fie din ro fie din afara !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Becali a anunțat că va discuta cu Petrescu, care în prezent este la Guizhou Zhicheng, în liga secundă din China" - pai nu e bai gigistilor somer? Voi asa ati publicat la greu ca Bursucu a fost dat afara pentru ca a retrogradat, bla bla bla si alea alea. Aaaaaa a fost vorba de manipularea voastra traditionala a maselor.
Dan Petrescu nu te injosii ... ai istoria ta ! nu o pata ! nu merita
N-avem noi sansa de a-l vedea pe Dan Petrescu antrenand fosta "Steaua Bucuresti" , actuala FCSB. La nivel declarativ , nea cici , omul bun, inearca sa aduca alta marioneta la echipa , doar , doar ... o sa mai poata sa isi bata joc in continuare de intreaga suflare stelista.
Daca vine petrescu nu rateaza titlu anu asata sigur suta la suta
stiu ca aveti ***,voi *** de vreti articole cu o echipa ca cfr care v-a umilit in ultimula hal in ultimi 8 ani,dar nici chiar asa. wtf/
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba se uita in ochii lor si vad ca sunt toti...stelisti!:)))
Dan Perescu nu este de FCSB pentru ca nu accepta ca Becali sa-i faca echipa, sau tactica...FCSB are nevoie de un antrenor 'gen' Dica....Becali face tot si daca nu iese cum trebuie vinovat este antrenorul :-))) DE 7 ani tot scriu ca pana nu va schimba acest sistem rudimentar 5-2-3-1 nu vom pupa performante. Nu este posibil ca in atatia ani sa nu observi ca jocul cu 2 inchizatori nu ajuta echipele care vor sa castige campionate(poti castiga si in aceasta formula din intamplare)....nu inteleg de ce in urma cu 1 an nu jucam cu Alibec si Gnohere in acelas timp ??? nu inteleg de ce nu jucam 4-4-2 cu Rusescu si Gnohere in acelas timp .....dar nu mai au cand pentru ca Becali vrea sa scape de Rusescu din cauza salariului....
Ieri titlul era Reghecampf se întoarce; acum cel puţin o săptămână aveţi cu ce minţi poporul, vor urma zeci de articole făcute la plesneală, cu minciuni şi supoziţii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.