Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a fost criticat în direct la TV după prezentarea lui Talisson: „Este o poză nepotrivită. Ar fi bine să o scoateți”
0
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Amendă drastică pentru Csikszereda » Comisia de Disciplină a luat decizia
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Pai nu te supara, cam asa se negociaza. Ei mai mult nu-ti dau ca nu s-au terminat fotbalistii la Man. Iar alte cluburi cand vor afla cat au oferit Canarii nici gand sa-ti dea mai mult, ar fi sub demnitatea lor sa dea mai mult pe un jucator daca deja retrogradata din Premiere n-a vrut sa pluseze.
Asta cu ...”au oferit doar 5 mil de lire..”, e altă șopârlă ! Man nu face acum mai mult de 3 mil de euro ! Cu indulgență ! La un campionat adevărat și fără arbitrajele aberante pro fcsb (vezi acea lovitură pentru Tănase inventată de Feșnic în meciul de cupă cu Dinamo și alte zeci ca aia !!!?), după două ”tampoane”, Man nu mai joacă decât în amicale ! Toți jucătorii vânduți de fcsb au fost ...ȚEPE imense pentru că...aici jucau fiind protejați de arbitri !!!!! Când s-au dus acolo au văzut că arbitrii sunt..... imparțiali și nu au înțeles !!!!
Daca avea 18 ani poate ca dadeau 15 milioane!L-ar fi perfectionat la clubul lor in vederea revanzarii!Dar Man merge pe 22 de ani si nefiind nici afro-francez,nici portughez si nici croat,pretul n-are cum sa treaca de 5 milioane!De ce ne bagam in vorba si noi astilalti?Simplu!Pentru ca in Football Asociation interzice transferul de jucatori din Romania,daca nu au jucat in 75% din meciurile nationalei din ultimul an!Si e clar ca finu Mirel va trebui sa-l bage la nationala!
Clona da faliment 100% anul asta
Astia de la Norwich sunt niste caraghiosi zgarciti... ASA CEVA... De ce sa bati drumul pana in ROMANIA si sa oferi 5 milioane cand GIGI cere intre 10-15 mil... Normal ca NU FACE BANII MAN... BAIATUL E o noua TEAPA made in ROMANIA, insa suma de 10 mil de euro e ridicol de mica la nivel de ANGLIA... Astia sunt bani de seminte si protocol pentru un club de prima liga
Astia de la Norwich sunt niste caraghiosi zgarciti... ASA CEVA... De ce sa bati drumul pana in ROMANIA si sa oferi 5 milioane cand GIGI cere intre 10-15 mil... Normal ca NU FACE BANII MAN... BAIATUL E o noua TEAPA made in ROMANIA, insa suma de 10 mil de euro e ridicol de mica la nivel de ANGLIA... Astia sunt bani de seminte si protocol pentru un club de prima liga
In cazul lui Torje au fost ***-ca de obicei-oficialii lui Dinamo care au acceptat- ca in loc de 6 milioane cat se intelesesera cu Udinese-sa primeasca pe loc doar 4 milioane,iar restul de 2 milioane, daca va fi titular in nu stiu cate meciuri!Iar *** ca sa nu dea si cele doua milioane,bineinteles ca nu l-au bagat titular si se stie ca poti sa fii si Cristiano Ronaldo nu prea poti sa demonstrezi ceva din postura de rezerva!Dupa care l-au tot imprumutat!Si iar se stie, ca orice antrenor prefera sa mizeze pe jucatorii lui,jucatorul imprumutat fiind adus numai ca rezerva!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mai merge prosteala. Lumea si-a dat seama de mult cu cine are de-a face. O sa ramana cu schiopii lui până vor ajunge gloabe. Pe Tănase, marele căpitan il vinde la sărituri în apă, cu tot cu piscină, ca si aia e mai scumpa!!!
Parca nu as crede ca au venit sa asiste la meci scouteri din alta tara-deci persoane care n-au calitatea de jucatori sau de oficiali ai vreunei echipe!Iar interdictia de a asista la meci si persoane straine cred ca e la fel si in Anglia!
Ma indoiesc ca cineva a batut drumul din Anglia ca sa-l vada pe Man.Iar daca a fost asa si jiji zice ca s-au oferit 5 milioane e destul de clar pentru toata lumea ca discutia s-a purtat undeva la 2,5 milioane maxim,ceea ce nu ar fi fost deloc rau.Daca ar fi fost adevarat bineinteles,in rest,numai goange jijiste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.