Alte știri din fotbal
Dinamo a ajuns la un acord pentru primul transfer al verii
0
Sorin Cârțu: „Spre surprinderea lui Nistor şi Chipciu, nu am pus picătură de alcool în gură aseară”
0
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
6
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
0
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lotul Croației pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Bai,in ce hal s-a transformat pe Brad Pitt Tudor...:))
Eu nu am zis de masinile germane!!! Am zis doar de vw. APROPO DOMNULE MARE CULT, ca sa stiti, volkswagen..... nu WOLKSWAGEN cum scriati intr un mesaj anterior.
.) oricare..
Ieri MeMe, azi Gigi cu Tudor, cine va mai înțelege? Maine Luțu cu Argăseală împotriva arbitrilor,...
:D
Salut nepoate, te las in zapacaeala ta, dar sa nu uiti de celofan cand o sab=varsesti, nu de alta, da ati umplut lumea de Ebola. Stima, desi nu meriti.
Deci nu ai raspuns, dar ai jignit.... ca de obicei.
Vodevil medieval, cu îngeri și draci. Care sunt unii si care sunt alții, rămâne la latitudinea fiecăruia să-și aleagă tabăra.
Daca esti atat de curios iti spun desi nu vad de ce ai fi: am doua masini cumparate noi, nu cumpar din principiu o masina la mana a doua. Banuiesc ca o duc mai bine ca tine, nu stiu ce sa zic. Te lauzi mult, iti place sa epatezi ca Gigi Becali si lgbt-istii. Esti usor de prins cu minciuna. Nu te-as fi jignit cu afirmatii din astea cu biletul de avion. Nu se face monser, Stiam ca nu esti roman. Ti-am astras atentia asupra greselilor gramaticale numai pt ca te dai persoana culta, elevata etc si nu e cazul. In plus, vorbesti de toleranta dar tu esti de o intoleranta rar intalnita, faza cu masinile germane e epocala.
Stima.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.