Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
4
MM Stoica a dezvăluit culisele aducerii lui Marius Baciu la FCSB: „Sunt unii cu care mi-e greu să lucrez”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Selecționerul Julian Nagelsmann și-a ales titularul de la Mondial » Ce se întâmplă cu Manuel Neuer
0
Andrei Rațiu a devenit viral în Spania » Fotbalistul lui Rayo le-a dat de băut suporterilor
0
Ședință de trei ore și jumătate la sediul clubului! » Ce a discutat astăzi Cristi Chivu cu conducerea nerazzurrilor
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
6
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Da si USR deasemenea
Da si USR deasemenea
O fac pt ca asta ii definește, exhibiționismul. In lumea bună sunt acceptați/integrați de multa vreme. Chiar ieri eram la un magazin de haine, iar la casă era unul îmbrăcat în femeie, rujat, coafat, tot tacâmul. Nimeni dar absolut nimeni nu se uita ciudat la el. Asa ca eu unul nu înțeleg rostul acestor parade în anul 2021 dacă nu pentru exhibiționism și nimic altceva.
***. ***i!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali sa-si vada de patratica lui si de mentalitatile de ev mediu timpuriu. Cei care-l sustin trag in jos Romania si valorile ei.
Nu a zis nimeni ca toți sunt gay! Ce zice omul.si ce înțelegi tu!
Deloc! Hai sa purtam un dialog civilizat! Dar tu s ar putea sa confunzi civilizat cu supunere. Ca doar tu ești alb hetero și mult mai deștept!
Locul tău în viata nu arata nimica,nimănui! Dacă tu crezi ca un job sau o proprietate spune lumii cine ești,greșești!
E un cuvint nou pt tine,nu i asa? Vezi ca îl găsești în dicționar! Ok?
Dar uite ca locul meu in viata spune total altceva :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.