Alte știri din fotbal
Gigi Becali a încasat 10 milioane de euro: „E bine, nu e extraordinar”
0
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Știri din fotbal internațional
Trei variante: italienii au anunțat unde poate ajunge Radu Drăgușin, dacă pleacă de la Tottenham
0
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
Vol avea naționale de bâlbâiți *** .Pàcat çà nu se vor califica.Sau poate çà este bine çà nu se vor califica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fratii Geambasii conduc fcsb? :)))Nici ca se putea un nume mai nimerit pt aceasta societate infiintata prin frauda!
Ce ar insemna sa se intoarca Gigi in fotbal?! Sa imparta iar valize unde are interes? Sa minta iar in presa fara rusine, dupa care sa fie iertat la spovedanie? Sa ingrase iar oi la FCSB pentru profit?! Dupa parerea mea, fara Gigi, fotbalul romanesc are o sansa sa mearga mai bine. Dar mai trebuie sa dispara si ceilalti corupti...
cand am spus ca nu sunteti in stare sa scrieti nimic fara sa va referiti la recedivisti? cu stirile despre astia va duceti veacul. Vai si amar de GST. ***. Noroc ca sunt destui care nu va baga in seama.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Johnnie, îți spun, nu se uită nimeni la noi, probabil nici măcar tu. Am fost, adunați sunt mai bine de zece ani, poate spre 15. Am un pașaport mai tare ca al tău acum:) Plus cel romanesc:)) Am ajuns la concluzia că sunt un prost. Munceam de-mi săreau capacele dincolo, îmi și placea domeniul, dar pot trăi mai bine aici, lenevind efectiv. Am proprietăți în două țări occidentale mari, acum două saptamani am achiziționat ceva în vecini, de vis ca și mediu de afaceri, social și ca perspective. Deci până postez aici, înseamnă că-i de bine:))
DE LA RAZBOINICU LUMINII IN BRATELE LUI PITI 666 !
burleanu v-a ciuruit !!!! exista aprox.207 state pe terra,peste 200 afiliate fifa ! in cate dintre acestea burleanu ar fi castigat ?! in 2...dar pt moldova nu bag mana in foc ! cei mai prosti de pe planeta....Petre Ţuţea: „Am stat 13 ani în temniţă pentru un popor de idioţi”
Hahahahahahahaha..... metre , nu inteleg de ce nu oleci afara . Mintea te duce asa ca.......( serios spun )
Olguta si Oprescu au fost chiar soimi ai patriei, nu pionieri.
adica olgutza si oprescu au fost pionieri ??? ceausescu are urmasi ?! nu de alta dar incep sa-l regret !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.