Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
18
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
0
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
2
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Interesant este cum toti anti-stelistii ne spun care-i Steaua adevarata! Ei urau Steaua inainte, o urasc si acum! Cica-i "vor binele" in liga a treia!:))) Pe talpanisti ii inteleg, e optiunea lor, in mare masura pornita din ura fata de Gigel! 95% dintre stelisti au ales echipa din prima liga, nu va mai chinuiti atat sa ne schimbati parerea, ca n-o vom face niciodata! Taberele astea sunt, inutile discutiile interminabile...
Vezi-ti mà de lupii tai desculti din second league, nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala! Stiti voi mai bine decat stelistii care-i Steaua adevarata!:)))
Intr-o țara civilizata, domnul Talpan ar fi fost judecat pentru obstrucționarea justiției. Omul refuza sa prezinte niște documente despre care a declarat ca ar avantaja FCSB in proces, motivând ca ar fi secrete de stat!?! Vorbim despre o unitate militară care are ca obiect activitatea sportiva (o aberație), nu despre o unitate strategica de apărare! Despr ce secrete poate fi vorba? Poate ca ii e teama ca analizând documentele, oricine își va da seama ca șeful departamentului juridic al CSA (adică însuși Talpan) a dormit in post când echipa de fotbal a fost preluată de Becali.
De unde nea CICI mai bine da la saracii cu duhul
Vezi cum sunteti trecuti in Clasamentu din Liga a 3a de amatori :))))
FRF nu se ocupa de fotbalul amator... dar mna... visati in continuare...
Pentru ca ala este numele lor oficial din acte... La AMFB sunt inregistrati cu CSA Steaua nu cu Steaua Bucuresti
ghighi este cel mai mare hot din istoria Romaniei, ar trebui sa stea la inchisoare pe viata si daca i-am confisca averea hidoasa si i-am vinde palatul cocalar si tronul auriu ar putea sa plateasca,cine este el sa spuna ca nu plateste? este inadmisibil ca tot timpul toata justitia sa faca cum zice acest preapenal becalie.
haha!!gura pacatosului ...adevar graieste !!
tălpănele, scoate actele, să vedem ce mânării ai făcut
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.