Alte știri din fotbal
„Va deveni cel mai bun din România” » Pariu îndrăzneț al antrenorului din Superliga
0
Noul transfer al lui Dinamo e deja la antrenamente! Andrei Nicolescu: „Bifează toate criteriile noastre”
0
Fostul „decar” al naționalei, anunțul zilei: „Chiar dacă s-a făcut mișto de mine, vă spun sincer planul meu”
0
Nu au bani să ajungă la meci! Haos financiar fără precedent la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
„Relația dintre cei doi este dăunătoare fotbalului” » Infantino și Trump, desființați de fostul șef FIFA
0
Trucul încercat noaptea trecută, la ora 04:00, de suporterii Craiovei
2
Germania intră în război cu Infantino și Trump » Candidatură pentru găzduirea Mondialului + mesaj dur la adresa FIFA
1
Craioveanul stabilit în Bulgaria a numit cel mai periculos jucător de la Levski: „El poate face diferența”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
1
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
De ce sa ne fie mila? Minte asa cum respira. A iesit din inchisoar si a spus ca nu mai vorbeste despre fotbal. A mintit. A spus ca nu se mai duce la muntele Athos. A mintit. A spus acum doua zile ca nu mai behaie despre fcsb. A mintit. Cum sa tina Al de Sus cu un mincinos. E spune sa ce inchina dar nu spune ca cel la care o face, este ... opsusul Domnului. Nu el vrea "meleoane"? Nu a fost in stare sa construiasca o echipa, dar a daramat altele: Rapid, Craiova, Dinamo, Slobozia... Blat cu nasu'... Numai fapte de cucernic. E, acum a venit vremea sa mai si platesti. Si esti doar la inceput. Si ca sa inchei frumos..."uniti spre titlul diviziei secune"... desi e pitin probabil pentru ca are flierasi in slujba. Apropo: de ce protv nu da stiri sportive dimineata despre "victoriile" cu Dinamo Zagreb si CFR? Nu mai apar cele doua care au in gura la cinic secunde...jj becali?
Ne e milă de ocnaș?
După ce s-a dezis de suveraniști, nimic nu-i mai iese ocnașului fariseu! Deh, Dumnezeu nu dă cu ... taxe și biruri!
???? Becali – ciobanul antrenor Becali rămâne singurul cioban antrenor la oi, care dă ordine și ia decizii fără să aibă cine să-i tragă de urechi. Ar fi cazul să își asume intervențiile și deciziile, nu doar la televizor. Să nu uităm cazul Musi — unde a pierdut foarte mult și… totul a rămas doar pe hârtie. Promisiuni mari, pierderi mari. Și oile? Ele privesc, nevinovate.
Sincer, sper sa retrogradeze sa vanda clubul sa scapam de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Wai bercali nu ai aparatori.Ce cauta Engezama acolo trebuie dat afara ca se impiedica in gazon.Tarnoveanu nu are vina, ce putea sa le faca?Da afara fundasii ce ii tii tu in teren ca asa ti se scoala tie, si le dai salarii babane.Fotbalul nu se joaca dand pase inapoi la portar.L-ai scos pe Birligea care e un jucator bataios, si ai bagat o petarda in locul lui.Acum e vinovat si Olaru, esti *** si *** Becali, Olaru e singurul care trage echipa dupa el.Bai ***, dal afara pe Alibec ca iti ia banii degeaba.Vrei performanta cumpara jucatori de la 5 milioane euro in sus nu petarde de 500000 care se impiedica in minge.Vine meciul cu Fener sper sa va dea 10 si aia sa-ti iese prostia din cap.Dute in pustiu si lasa fotbalul pentru cine se pricepe.Vezi ca te asteapta MUC cu niste sarmale,blugi si banane.Sper sa retrogradati in B.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa meciul cu Partizan au casunat pe ALIBEC vinovatul nr.1. Antrenorul celor de la partizan a declarat ca nu trebuie sa faca chermeza ca au invins o echipa subtire care in campionatul lor ar fi la jumatatea clasamentului. Dupa infrangerea de aseara tap ispasitor portarul TARNOVANU impreuna cu ceilalti jucatori care nu poseda creier pe care la furat TANASE. Pentru felul cum vorbeste si ii jigneste rasplata ar fi sa l faca in cateva meciuri poate se lecuieste sa i laude la tv.
Bxxxxx a visat victorii și bani și culege doar înfrângeri. Peste tot, de la orice echipă. Nu poți face performanță cu jucători aduși de marii specialiști, care ieri au știut să joace fotbal, iar azi sunt amnezici într-ale jocului cu mingea, cu antrenori jalnici care acceptă sa li se facă echipa și schimbările. A distrus enorm de mulți jucători pentru că nu erau pe placul lui. Aș vrea să spun mai multe, însă mă baneaza ăștia de la gsp. Toate cele bune
FC Hollywood SB
De câțiva ani nu a făcut o investiție serioasă în jucători, nu își cheltuie banii familiei la fotbal. În imaginația lui, cu doi poli câștigi campionatul în România,evident că unul din poli e arbitrajul. Eu cred că dacă vinde, peluza Nord e capabilă să investească în echipă, atât de mult încât după trei ani vor juca cu Ciorogârla, Balotești sau Băicoi. Important e să participi. Lăsând gluma la o parte, Gigi Becali are o problemă cu el însuși și cu cei care-l lingușesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.