Comentarii (78)
ce_o_mai_face_karagandy
ce_o_mai_face_karagandy  •  12 Februarie 2025, 22:33

deci cate campionate a castigat steaua asta din prima liga ?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ce_o_mai_face_karagandy
ce_o_mai_face_karagandy  •  12 Februarie 2025, 22:31
Postat de _Van_Basten pe 12 Februarie 2025, 20:28

Gata. De data asta chiar simt ca fcsb e Steaua.

steaua din liga 1 care castiga la pas campoionatul :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dar ei sunt la 1 punct de locul 5 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ce_o_mai_face_karagandy
ce_o_mai_face_karagandy  •  12 Februarie 2025, 22:29
Postat de valentindragobete pe 12 Februarie 2025, 21:14

Și o simți bine ?

Instanța supremă a stabilit termenul de judecată pentru soluționarea recursului pe 4 iunie 2025. E important de precizat faptul că palmaresul perioadei 1947-1998 aparține definitiv clubului Steaua București. Acum se judecă doar perioada palmaresului celor de la FCSB. .........................ce intelegi bah din asta ??? sunteti steaua sau alta steaua :))))))))))))))))))))))))))))) din berceni :)))))))))))))))))))))))))) v***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

freddy
freddy  •  12 Februarie 2025, 22:25
Postat de ce_o_mai_face_karagandy pe 12 Februarie 2025, 21:46

Nea Gheorghe clubul de fotbal era o societate nu o oaieeee pe care o cuperi de la targ fara acte !!!! Matele nu ai cumpartat clubul de fotbal !!! La tribunal se judeca dupa acte nu dupa vorbe ...matele stii dar faci prostul ...pana lasi clubul asta ..apoi o sa iesi la tv ..si o sa razi ..si zici ca ti-ai batut joc *** ...stiai ca fcsb nu este steaua ...ca nu ai cumparat asa ceva ...cand te-au bagat generalii la steaua matale erai mai amarat decat mine ..nu aveai nimic decat 200 de oi ...de unde sa ai matale bani sa cumperi pe ilie dumitrescu , lacatus , Prodan , Stelea ..etc care mai erau pe acolo

Firicele! Ce ai băut de data asta?? Zici ca erai mai bogat decat gg în 2003, a? Și ai ajuns sa pui oglinzi pe case. Bine ca nu ai luat tu Steaua :))))

Eu2306
Eu2306  •  12 Februarie 2025, 22:18
Postat de cenzuratul pe 12 Februarie 2025, 20:18

are sau nu acte pentru palmares sau nume?

Intr-o tara normala, nu ROMÂNIA, ar trebui sa nu mai aiba nimic pentru ca este ilegal sa detina o functie publica si sa fie actionar la o societate privata in acelasi timp!

tictictic
tictictic  •  12 Februarie 2025, 22:10
Postat de Ghidibaca pe 12 Februarie 2025, 20:43

*** !!!Este un interviu acordat mulți ani!!!!Oamenii uita!!Ai crescut cu numele Steaua!!Dulap ce ai furat Steaua te au întrebat la un interviu scorul din finala cupei campionilor ..și cine a dat golurile ..Habar nu aveai...De fapt nici nu știai regulile la fotbal ***..Tu singur ai recunoscut ca ai luat Steaua pt imaginea ta ***!!!!!Sau cum spunea Dragomir ca face autodenunt cum te a ajutat sa Furi Steaua!!!!!Mulți nu uita ***!!!

Draguta, esti in eroare! NU e treaba patronului sa stie cine a jucat in urma cu 40 de ani! Te asigur ca nici Sucu nu stie cine a marcat golul Rapidului in egalul 1-1 cu Steaua din prima mansa a sfertului de finala a Cupei UEFA din 2006!!! Altfel, faptul ca la ICCJ se reia intreg procesul palmaresului e un semnal timid de intrare in normalitate, primul termen fiind stabilit in iunie 2025. Pana atunci, mai mult ca probabil va fi emisa si decizia EUIPO care va admite marca FCSB-STEAUA in intreaga Uniune Europeana, ceea ce va cantari enorm in balanta de judecata a clatitareselor din tribunalele justitiei dambovitene! Incet-incet, istoria isi va spune cuvantul si adevarul va fi pus in dreptul lui firesc si natural!

John.Wick
John.Wick  •  12 Februarie 2025, 22:07
Postat de ovina2024 pe 12 Februarie 2025, 20:32

Se vede clar ca ciobanul este un individ lipsit de educatie , un arivist ajuns de la bisnitar la mare om de afaceri. Ascunzandu-se dupa religie si fotbal a incercat cu succes sa pacaleasca multi oameni slabi de inger. Principala lui teapa a fost preluarea fara nici un ban, fara licitatie , fara acte s sectiei de fotbal a clubului Steaua Bucuresti. Daca are ceva acte cu care sa dovedeasca in justitie acest fapt trebuia sa le arate la toata lumea.

Io-te un educat, gînditorul de la Hamangia cu șapcă :))

John.Wick
John.Wick  •  12 Februarie 2025, 22:05
Postat de JFM_K pe 12 Februarie 2025, 20:59

Gigele, abia ce-ai reusit sa-ti construesti un brand, al tau, exact acum te sucesti? Tu ai folosit brandul altora in mod abuziv, n-ai facut o tranzactie legala acolo. S-au dat decizii in tribunal exact in acest sens, ce vrei, sa-ti deseneze pe o tabla ca sa pricepi? Tot ce poti sa speri e perioada 2003 pana unde vrei tu, alege-ti singur un an. Uita de perioada de pana in 2003, tu nu existai in Ghencea in acel moment deci nu puteai sa ai ceva acolo. Bine, pa!

manele, manele ...

John.Wick
John.Wick  •  12 Februarie 2025, 22:04
Postat de ce_o_mai_face_karagandy pe 12 Februarie 2025, 21:46

Nea Gheorghe clubul de fotbal era o societate nu o oaieeee pe care o cuperi de la targ fara acte !!!! Matele nu ai cumpartat clubul de fotbal !!! La tribunal se judeca dupa acte nu dupa vorbe ...matele stii dar faci prostul ...pana lasi clubul asta ..apoi o sa iesi la tv ..si o sa razi ..si zici ca ti-ai batut joc *** ...stiai ca fcsb nu este steaua ...ca nu ai cumparat asa ceva ...cand te-au bagat generalii la steaua matale erai mai amarat decat mine ..nu aveai nimic decat 200 de oi ...de unde sa ai matale bani sa cumperi pe ilie dumitrescu , lacatus , Prodan , Stelea ..etc care mai erau pe acolo

Da ce te oftici ața? Mai ai un pic și zici că justiția nu e bună

_Van_Basten
_Van_Basten  •  12 Februarie 2025, 22:02
Postat de valentindragobete pe 12 Februarie 2025, 21:14

Și o simți bine ?

Da, e ce trebuie. Steaua, echipa campioana.

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează