Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu evită cu orice preț subiectul: „Nu, nu, nu! Nu mai vreau să intru în jocul ăsta”
1
Regretul lui MM Stoica după plecarea lui Bîrligea: „Acela a fost ultimul lui meci de referință”
3
„Auzisem că el ar candida” » Cum se poziționează FCSB și Dinamo la alegerile LPF
0
Începe scandalul? Adrian Mutu numește tranșant „singurul brand adevărat” din România: „Îi propun 3 jucători lui Hagi”
11
Știri din fotbal internațional
După Pep Guardiola, potopul! » City a încasat peste jumătate de miliard de euro din vânzări
0
Ararat-Armenia – Universitatea Craiova, pentru grupa de Europa League! Meciul nu se vede la TV în România
0
„Super Savio” » Tottenham a făcut show în Cupa Ligii, iar noul transfer a marcat la debut
0
Atletico se revoltă în cazul „Alvarez” și merge din nou la FIFA: „Noi suntem singurele victime!”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Salariul minim în UE în 2026. România a avut una dintre cele mai rapide ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Generalul Adrian Ciolponea spune că dronele rusești ajunse în România nu ...
Libertatea
Gigi iar ii bagi in boala!Nu mai iesi la TV!!!
tibi iq33,dupa logica asta nicio echipa din Romania nu a cumparatnimic si nu sunt in regula documentele. dar stai chill,ce ti-am spus ca din cazua crizei economice,se desfiinteaza cesea din liga a 2-a si isi recupereaza Steaua din liga 1 marca si sigla. UNITI SPRE TITLU 28. tic-tac.
Clubul de partid al armatei trebuie desfiintat, tara arde baba se pieptene... bani irositi DEGEABA (ca sa nu zic chiar ilegal) cand nu sunt bani de pensii, salarii si toata lumea este in strada in 2025 !!!
Nea Gheorghe clubul de fotbal era o societate nu o oaieeee pe care o cuperi de la targ fara acte !!!! Matele nu ai cumpartat clubul de fotbal !!! La tribunal se judeca dupa acte nu dupa vorbe ...matele stii dar faci prostul ...pana lasi clubul asta ..apoi o sa iesi la tv ..si o sa razi ..si zici ca ti-ai batut joc *** ...stiai ca fcsb nu este steaua ...ca nu ai cumparat asa ceva ...cand te-au bagat generalii la steaua matale erai mai amarat decat mine ..nu aveai nimic decat 200 de oi ...de unde sa ai matale bani sa cumperi pe ilie dumitrescu , lacatus , Prodan , Stelea ..etc care mai erau pe acolo
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
numai faptul ca s-a acceptat un asemena recurs este clar ca o sa recupereze marca si sigla Steaua. eu asta spun de mult,este criza economica si clonacesea must die.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Draguta, esti in eroare! NU e treaba patronului sa stie cine a jucat in urma cu 40 de ani! Te asigur ca nici Sucu nu stie cine a marcat golul Rapidului in egalul 1-1 cu Steaua din prima mansa a sfertului de finala a Cupei UEFA din 2006!!! Altfel, faptul ca la ICCJ se reia intreg procesul palmaresului e un semnal timid de intrare in normalitate, primul termen fiind stabilit in iunie 2025. Pana atunci, mai mult ca probabil va fi emisa si decizia EUIPO care va admite marca FCSB-STEAUA in intreaga Uniune Europeana, ceea ce va cantari enorm in balanta de judecata a clatitareselor din tribunalele justitiei dambovitene! Incet-incet, istoria isi va spune cuvantul si adevarul va fi pus in dreptul lui firesc si natural!
Ce s-au aprins toti haterii lui jiji(:(:(: isi bate bota jiji de voi(:(:(:
Și o simți bine ?
Gigele, abia ce-ai reusit sa-ti construesti un brand, al tau, exact acum te sucesti? Tu ai folosit brandul altora in mod abuziv, n-ai facut o tranzactie legala acolo. S-au dat decizii in tribunal exact in acest sens, ce vrei, sa-ti deseneze pe o tabla ca sa pricepi? Tot ce poti sa speri e perioada 2003 pana unde vrei tu, alege-ti singur un an. Uita de perioada de pana in 2003, tu nu existai in Ghencea in acel moment deci nu puteai sa ai ceva acolo. Bine, pa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.