Alte știri din fotbal
Reacție dură după eșecul-șoc al Farului cu o echipă retrogradată: „E doar vina jucătorilor”
0
Și-a anunțat plecarea după eșecul din ultima rundă a Superligii: „Contractul meu se încheie. Nu regret”
0
Furie dezlănțuită la Ovidiu » Ultrașii n-au acceptat eșecul Farului: Gică Popescu, principalul vizat!
0
„S-a născut cu stea în frunte!” » Tatăl lui David Matei, mărturii spectaculoase după eventul Craiovei + Fotografia specială cu Hagi și promisiunea scrisă pe un șervețel
0
Știri din fotbal internațional
Ruben Amorim, aproape de revenirea în fotbal » Favorit să preia rivala echipei pentru care a scris istorie
0
Juventus s-a orientat către jucătorul lui Real Madrid: totul depinde de Jose Mourinho
0
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Condamnare în lipsă pentru Emil Gânj. Ce s-a întâmplat în procesul celui ...
Libertatea
O noua dovada de amatorism a autorilor si un nou prilej pentru tot felul de rataciti fie pe langa UM Ghencea, fie pe langa UM Dinamo, sa aiureze, sa emita aceleasi bazaconii stupide. Necalificarea Stelei in grupe, in dubla cu Rapid Viena, nu I se poate pune in carca lui Vlad. La Viena s-a ratat imens (plus doua mingi in bara!!!), iar la faza in care Vlad, din exces de zel a plonjat la o minge care se ducea afara, au mai fost multi jucatori implicati, in derularea ulterioara pana la gol. Deci calificarea s-a pierdut la Viena unde s-a ratat nepermis de mult si apoi la Bucuresti, cand dupa golul de 2-1, echipa s-a prabusit si nu a mai avut ocazii! Nu poate fi vinovat Vlad de toate astea!!!
Aceleași bălmăjeli fără sare și piper. Spre deosebire de „sfântul domn Becali”, tu n-ai decât o șansă: încearcă să-ți scoți unghia din gât, poate reușești să scrii ceva mai de Doamne-ajută.
Dacă in cazul altora gg poate fi înțeles întrucât a cheltuit ceva bani pe ei... in cazu acestui...messi al portarilor... e de neînțeles... acesta nu va fi niciodată titular pe valoare la o echipa de Liga1
Si ce dacă nu intrăm în grupele EL âl vindem pe Vlad cu 20j de meleoane și recuperăm plus profit cumsecade. Plus că datorită sfântului domn Becali noi avem 2 echipe în Liga 1,deci șanse duble la titlu că dacă pierde una câștigă cealaltă. Respect intens domnu Becali!
N-avem ce-i face... Ăsta e Becali, pericolul nr.1 al propriilor investiții. Și principala noastră sursă de nervi. Dar parcă e mai bine cu unul ca el, decât cu Copos sau Negoiță. Poate avem noroc și se călugărește mai repede...
E posibil ca ASTA sa fi fost conditia ca becali sa iasa din puscarie mai iute ! Adica sa actioneze din interior la distrugerea fc fcsb ca multa lume o percepe a fi STEAUA ! Deci exsecuristii tradatori de neam si de tara si-au facut datoria fata de dinamo ! si impotriva lui becali !
Daca o dai de gard sa nu mai dai vina tot pe "specialisti".
Becali urmareste sa scoata bani de pe jucatori, nu sa faca o echipa !
Sant de acord. Cand o sa inteleaga lumea ca FCSB e simpla jucarie a lui Gigi? Face ce vrea cu ea. E o simpla echipa de familie, nici macar de cartier. Nu poate sa reprezinte pe nimeni altcineva (si aici includ si suporterii care inca mai viseaza) decat pe Gigi si banii lui. Ca in piesa de teatru "Centrul inaintas a murit in zori", e vorba de un om bogat care cumpara si vinde ca sa-si satisfaca capriciile. Spiritul fotbalului a murit de mult acolo.
Amin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.