Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproap toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
1
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Ca antibekalist convins, nu pot crede minciunile sale.. Crede ca i se cuvin toate si ca are doar el dreptate, doar ptr ca e frt bogat..!?!? Si toti, inclusiv sau mai ales jurnalistii ii canta in struna si il suna, pe acest anti-cultura, ca sa faca rating.. Asa se fac emisiuni de sport, asa se procedeaza?? Doar la noi... Sarantoci, mintal... Deaceea, ne dorim si sustinem Vikingii, adevarati luptatori...
Nea jiji, râdem și glumim, dar nu cu așa ceva. Te rog să te răzgândesti iar și să nu ne părăsești, fără matale viața e pustiu.
:)) Citesti "articolul" si ai impresia ca citesti anecdote in revista Rebus. Cum bah sa dati atentie asemenor tampenii? Le mai si publicati
Ortodoxul suprem și absolut, mântuitorul fotbalului, iarăși minte? Păi îi place să fie zgândărit de presă, să fie sunat, să fie băgat în seamă, să fie în prim-plan. O să aibă parte de o surpriză, o să fie eliminat și o să schimbe iarăși tactica, pentru 1000 oară!
De ce nu-l lasati in pace pe becali?! El vrea sa se retraga, iar voi ii publicati zilnic toate tampeniile...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...ce varza batuta viseaza asta ?...poate fasole batuta ...varza nu se bate ...se caleste ...
Trufia pipereanului nu mai are limite !! “Bat la Cfr ca la varza” !! O ineptie mai mare nu am auzit in ultimii zeci de ani !! Asa bate la ei incat in ultimii 5 ani clujenii au castigat campionatul, fevesebistii au pierdut campionatul si nu a mai reusit nici macar sa ajunga in vreo grupa din cupele europene !! Pe plan sportiv….faliment total !!
Domnul Becali nu știe cu ce se mănâncă varza se precizeze cum se bate varza dar zicala este alta BAT LA EI CA LA FASOLE dar la ce să te aștepți la el să fie băgat în seamă amenință că se retrage din viața publică dar el nu poate că trebuie să meargă la biserică.
,, ca la fasole,, se spune, monument de cultură ce ești.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.