Alte știri din fotbal
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
chestia e simpla: decat sa le plateasca salariile jucatorilor sai, becali a batut palma cu copos - mai bine le plateste lefterilor de la rapid, sa tranteasca meciul! va fi 1-0 cu un autogol "premiat", sau exista la steaua unul care a luat banii inainte ca s-o bage in poarta rapidului?
inurati-i pe Geambazi acum.. poate ei sunt mai speriosi si vand :))
ar trebui sa ii injurati pe Geambazi acum :))
Acum ca ai vandut, fa si celelalte: PLEACA! MORI! Prea mult rau ai facut Stelei pentru a putea fi iertat, paranoicule agramat si amoral! Afara cu Jiji!
Sper ca acum, voi presa din Romania o sa-l ignorati pe infractorul "gigi b." deoarece nu mai are in ce calitate sa vb., decat aceea de suporter - dar sunt suporteri ai Stelei care au un vocabular mult mai variat decat gigi si au conosc traditia, palmaresul si istoria Stelei mult mai bine. Acesta e genul de suporteri pe care ne dorim sa-l vedem in mass-media.
Perfect,acuma tot ce trebuie e ca nepotei astia sa vanda clubul..cu toate ca nu cred eu ca a plecat el asa simplu...a mai facut asta si in trecut daca va aduceti aminte....
Mare dreptate ai, daca s-ar concentra ziaristii la meciuri si nu s-ar uita atat de mult in gura conducatorilor de club (indiferent de echipa), noi astia multi care punem la inima toate porcariile care se intampla, am fi mai castigati. Lasati spectacolul sa troneze nu cancanurile.
va spun eu, asta nu e decat un alt joc al lui becali si ascultati ce va spun, dragomir o sa si-o ia rau de tot, becali prin asta a ajuns aici prin marsavii si perversiuni. eu unul imi doresc ca jiji sa mai ramana la steaua pana cand il da jos pe mitica si dupa sa plece si el sa ajungem iar ceea ce am fost...FORZA STEAUA
Voi chiar credeti ma?Si chiar daca pleaca ciobanu o sa vina alt ciobanas deal lui si o sa ia Steaua...
Foarte bine, daca nu mai are nici-o functie oficiala, atunci sa se duca sa isi cumpere bilet la meciul cu Rapid... la peluza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.