Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Un suporter al lui PAOK a provocat un scandal cu jurnaliștii prezenți în fața Spitalului din Timișoara
0
Droguri în microbuzul cu suporterii lui PAOK » Șoferul, sub influența substanțelor interzise
0
PAOK a lansat o ediție de colecție în memoria fanilor decedați în tragedia rutieră: „Immortal 27/1/2026”!
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
ar incepe revolutia ca la atena daca ar face asa ceva!!!!!!eu personal pot lua pe 100 ani interdictie dar arunc cu molotoave in club
Nu cred ca mai e nevoie si de "ajutorul"lui Torje! Mihai Costea va face praf Steaua de unul singur...Hai Stiinta! Jos"mititelu"!
95% E PUTIN,NU, 100%, SUNT SI DINAMOVISTI SI STELITI ,LA GRAMADA, DOAR TOT DE TANCURILE SOVIETICE DE OCUPATIE SI NKVD-ul AU INFINTAT ACESTE CLUBURI,E ABSOLUT NORMAL :STEAUADINAMO....
Unde il vedeti pe Torje ca , canta in video-ul ala "steaua e numai una"? singurul care se da in stamba e pulhac, ropotan sta rastignit, probabil de treaz ce e, iar Torje apare 5 secunde cand vine si ia o sticla. asa se intampla cu becalizatii astia. Te prostesc chiar si cu televizorul.
Borcea Butelie te spurc..si pe tine si pe badea...nu va ramane nici un suporter daca faceti asemenea magarii
cu alexe ai dreptate dar cu torje lasama sa iti spun ca gresesti enorm sau nu te pricepi la footbal. asta chiar daca vine sau nu la steaua e unul dintrei primii trei jucatori din tara la ora asta si din aia 3 e primul cu toate ca nu imi place sa recunosc da nu am ce face. torje e mult peste media campionatului nostru. la fel cum era pereira ala de la cluj se vedea o clasa peste medie asa e torje acuma. eu as da si 4 mil pe el numa sa il vad la steaua si sa nu mai plinga saracu.si sa nu uitam ca nu are numa 20 de ani.
da ,torje este cea mai buna extrema dreapta din romania ,dupa el este nicolita ,da sa vina la steaua
borcea si badea nu vor sa se transfere si ei la steaua ..? A ajuns clubul dinamo bataie de joc a lui borcea si badea ..doi creditori ai acest club ..VOI nu aveti 3 mil de euro sa platiti taxele si restantele la jucatori si vreti sa va numiti investitori ai acestui club....Asteptati an de an sa creasca un jucator sa i-l vindeti sa puteti trai si voi , plecati fomistilor
Asa finule fa-i pe plac lui nasu'.Pana la urma daca va dori sa schimbe gigi si numele peluzei o va numi din catalin haldan,peluza jiji becali :))))))))
Si totusi intrebarea fundamentala si tipica pt presa din Romania : Il vreti la steaua? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.