Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Gigi Becali se pregătește de țeapa anului: transferă cel mai slab atacant din era Negoiță!

« Înapoi la articol

Comentarii (29) Adaugă comentariu

calinescu_  •  08 Decembrie 2017, 17:30

BRAVO VRANCENE , *** ...!!!!

cezars61  •  07 Decembrie 2017, 15:41

Numai un *** ca Becali ar dori să cumpere rebuturile lui Dinamo . Dar , mă rog , la mintea lui ... Și la banii lui ... :)

mosvasile  •  07 Decembrie 2017, 14:45

Becali a inceput sa behae pe la tv ca il va transfera pe Nemec,iar jucatorul a fost de bulversat!Cum se intampla,ceilalti jucatori au inceput sa-l priveasca cu neincredere si nu i-au mai pasat,stricandu-se relatiile de joc!E a doua oara cand Becali o bulverseaza pe Dinamo-dupa cazul Gnohere-dar e vinovat in primul rand Negoita, pentru ca i-a permis sa se distreze pe seama lui Dinamo!

dinamo_fan  •  07 Decembrie 2017, 12:18

Postat de Muzzi Ciprian pe 06 Decembrie 2017, 23:20

mare nationala asta a slovaciei! mai ramane sa iasa si Penedo campion mondial cu Panama! penibililor, nationalele astea de care vorbiti voi sunt la nivelul lui SanMarino! mari atacanti , ba baiatule astia! si Alibec 0 goluri intr-un an si barzoiu` ala de nemec, un atacant care nu are nimic in afara de joc de cap si gratie unei berze care alearga pe pamant dand din aripi!

Slovacia ne da cu terenul in cap :)

dinamo_fan  •  07 Decembrie 2017, 12:16

Postat de albalbastru72 pe 07 Decembrie 2017, 01:07

Nemec a marcat 3 goluri in 20 de etape,Alibec nici unul,rezulta ca Nemec e de 3 ori mai eficace,ciobanul nu e prost doar ca nu mai scapa de Alibec acum,trebuie sa ia pe el ce-o putea sint bune si cornete de inghetata macar (cum s-a mai intimplat pe la divizii inferioare nu e mare diferenta de valoare oricum).

imi spui si mie formula matematica din care ti-a rezultat ca e de 3 ori mai eficace ? ar fi interesant. ia fa inmultirea: 3x0 = ???

dinamo_fan  •  07 Decembrie 2017, 12:13

cel mai slab e Bokila.

tipsy  •  07 Decembrie 2017, 09:26

"Dacă este să i se numere primele lui 20 de meciuri jucate în campionat, atunci internaţionalul slovac ar avea 7 goluri marcate în 18 meciuri." LOL

Constantin Rusanda  •  07 Decembrie 2017, 02:23

Omul e. In varsta, vrea sa plece, se menajeaza. De ce nu dati si statistici cu el la echipa nationala a Slovaciei? Este bun. Cu 2,3ani mai tanar si sigur prindea PL

albalbastru72  •  07 Decembrie 2017, 01:10

Asa e, de ala uitasem,el zice ca are varice si d'aia nu da randament dar eu cred ca e de la Marlboro light...

albalbastru72  •  07 Decembrie 2017, 01:07

Nemec a marcat 3 goluri in 20 de etape,Alibec nici unul,rezulta ca Nemec e de 3 ori mai eficace,ciobanul nu e prost doar ca nu mai scapa de Alibec acum,trebuie sa ia pe el ce-o putea sint bune si cornete de inghetata macar (cum s-a mai intimplat pe la divizii inferioare nu e mare diferenta de valoare oricum).

«

1

2 3 »
«

»