Comentarii (24)

polistul68  •  14 Februarie 2020, 20:04

Mare om, mare caracter, dar mai ales mare crestin...

guimaraes1.0  •  14 Februarie 2020, 19:37
Postat de hhannibal pe 14 Februarie 2020, 19:18

Simplu, ca sa nu mai ia aia niste bani, d-aia...macar (in cazul asta) zice adevarul si nu e fals!

adica e ciudo-pricinos

guimaraes1.0  •  14 Februarie 2020, 19:36
Postat de super_poison pe 14 Februarie 2020, 19:20

După decizia finală din procesul prejudiciului adus Stelei București, lui Gigi o să i se ridice părul în cap când o să mai audă cuvântul "Steaua". :))

care par?

grim_reaper_cu_tesla  •  14 Februarie 2020, 19:29
Postat de super_poison pe 14 Februarie 2020, 19:20

După decizia finală din procesul prejudiciului adus Stelei București, lui Gigi o să i se ridice părul în cap când o să mai audă cuvântul "Steaua". :))

nu prea mai are par :)))))

super_poison  •  14 Februarie 2020, 19:20
Postat de clujcampion pe 14 Februarie 2020, 17:15

Prostălăul asta se roaga pentru Steaua? De ce? Sa piarda definitiv si irevocabil tot si sa mai bage si ceva zeci de meleoane prin sentinta? Apoi nu ma mir ca postacii oierului is asa prosti....

După decizia finală din procesul prejudiciului adus Stelei București, lui Gigi o să i se ridice părul în cap când o să mai audă cuvântul "Steaua". :))

hhannibal  •  14 Februarie 2020, 19:18
Postat de calicon pe 14 Februarie 2020, 18:04

"Nu vreau să treacă de Sevilla, de ce să treacă?" cap de berbec, te dai creștin și roman?

Simplu, ca sa nu mai ia aia niste bani, d-aia...macar (in cazul asta) zice adevarul si nu e fals!

super_poison  •  14 Februarie 2020, 19:17

Respect Guimaraes! CFR Cluj joacă în primăvara europeană. FC FCSB e zburata de vreo 6 luni din EL. :))

hhannibal  •  14 Februarie 2020, 19:16
Postat de valyomanid4 pe 14 Februarie 2020, 18:57

Face rugaciuni pentru... Steaua, il iarta Talpan de cele 37 de milioane de euro...:)))))))

E o suma prea mare, nu se justifica! Dovada ce au produs ei de cand au marca, lenevesc prin liga a patra pe coclauri! In cel mai rau caz, maxim 10 milioane (desi 10 e cam mult)!

Oprea Frangulea  •  14 Februarie 2020, 19:08

Bai cap de oaie, mergi la un psihiatru si trateazate ca ai luat-o rau de tot prin miriste.

guimaraes1.0  •  14 Februarie 2020, 19:08
Postat de guimaraes1.0 pe 14 Februarie 2020, 19:08

nu-i ma ia 37 ci doar 36,99 milioane.

* nu-i mai ia

  • 1
  • 2
  • 3