Comentarii (15)
Cazan Danut  •  05 Septembrie 2020, 17:49

buna ziua ma numesc cazan danut . am si eu nevoie de domnul gigi pecati eu nu pre pot sa merg il caut de ani de zile pe net dar nu dau de ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pompescu  •  18 Iunie 2020, 23:17

Asa ziaristi, asa articole... Top, top, top!

iulihenry14  •  18 Iunie 2020, 18:26

Alt articol unde nu ati sunat pe nimeni sa verificati informatiile. GSP e cea mai tare.

catalynn  •  18 Iunie 2020, 18:00
Postat de ang3ldev1l pe 18 Iunie 2020, 17:46

Ce roata inteligentule ca in 1998 armata a scapat pe ea la prorpiu sectia de fotbal si a transformat-o intr-o asociatie care a acumulat prea multe datorii majoritatea catre ciobandant si restul povestii il stim cu totii. Apropo, iti mai petreci revelioanele pe aici pe gsp, ca vad ca din 2016/17 de cand te-am gasit in seara de Revelion pe gsp, tot aici iti faci veacul, zilnic...ce viata ai, te compatimesc desigur, ba chiar ti-as plange putin si de mila, dar mai repede ti-as recomanda sa-ti cauti un pshiatru.

Iarăși acest user incredibil de prost! Ba tantalaule, am mai spus, dar deh, prostii nu pot pricepe, io nu-s randoom sa îmi petrec Sărbătorile in frig scriind pe net. Mesajul ăla către Timm (care o grămada de prosti își imaginează ca îmi aparține) era scris la 9 și ceva ora României. Doar ca io nu eram in România ci undeva la caldura și vreo 6 ore diferența de fus orar. :-))))

ang3ldev1l  •  18 Iunie 2020, 17:46
Postat de catalynn pe 18 Iunie 2020, 17:34

Deci va sa zică chiar și ne-a jjijji e deranjat ca ii fura alții identitatea și se folosesc de ea aducându-i astfel prejudicii. Vezi bai ne-a jjjijii cum se întoarce roata!? :-)))

Ce roata inteligentule ca in 1998 armata a scapat pe ea la prorpiu sectia de fotbal si a transformat-o intr-o asociatie care a acumulat prea multe datorii majoritatea catre ciobandant si restul povestii il stim cu totii. Apropo, iti mai petreci revelioanele pe aici pe gsp, ca vad ca din 2016/17 de cand te-am gasit in seara de Revelion pe gsp, tot aici iti faci veacul, zilnic...ce viata ai, te compatimesc desigur, ba chiar ti-as plange putin si de mila, dar mai repede ti-as recomanda sa-ti cauti un pshiatru.

clarvazatorul  •  18 Iunie 2020, 17:43

Sa vi-l luati si pe Stucan si pe mititelul de Raureanu si sa va spalati pe cap cu ei! Ce a ajuns Gazeta, pai asta-i articol? *** Numai de astfel de articole dau in GSP zilnic.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

clarvazatorul  •  18 Iunie 2020, 17:42

Vad ca si Tolontan si Rares Bogdan vorbesc de diavol in articole! La asta serviti voi.

catalynn  •  18 Iunie 2020, 17:34

Deci va sa zică chiar și ne-a jjijji e deranjat ca ii fura alții identitatea și se folosesc de ea aducându-i astfel prejudicii. Vezi bai ne-a jjjijii cum se întoarce roata!? :-)))

cristoforo  •  18 Iunie 2020, 17:29

Gigi n-are facebook. Nu se pricepe el la d-astea. El e bun la antrenorat, transferuri, motivarea jucatorilor. Bravo nea Jiji! Tot asa! Hai ca mai e un pic si jucati cu portarul de rezerva ca fundas. O sa traim si o s-o vedem si p-asta. :))

johnmick  •  18 Iunie 2020, 16:53
Postat de ares321 pe 18 Iunie 2020, 16:24

Asta e distrusul de laslas.

se demonstreaza ca alcoolul dauneaza grav sanatatii(mai ales celei mentale).

  • 1
  • 2