Comentarii (15)
ang3ldev1l  •  18 Iunie 2020, 17:46
Postat de catalynn pe 18 Iunie 2020, 17:34

Deci va sa zică chiar și ne-a jjijji e deranjat ca ii fura alții identitatea și se folosesc de ea aducându-i astfel prejudicii. Vezi bai ne-a jjjijii cum se întoarce roata!? :-)))

Ce roata inteligentule ca in 1998 armata a scapat pe ea la prorpiu sectia de fotbal si a transformat-o intr-o asociatie care a acumulat prea multe datorii majoritatea catre ciobandant si restul povestii il stim cu totii. Apropo, iti mai petreci revelioanele pe aici pe gsp, ca vad ca din 2016/17 de cand te-am gasit in seara de Revelion pe gsp, tot aici iti faci veacul, zilnic...ce viata ai, te compatimesc desigur, ba chiar ti-as plange putin si de mila, dar mai repede ti-as recomanda sa-ti cauti un pshiatru.

johnmick  •  18 Iunie 2020, 16:53
Postat de ares321 pe 18 Iunie 2020, 16:24

Asta e distrusul de laslas.

se demonstreaza ca alcoolul dauneaza grav sanatatii(mai ales celei mentale).

casa_regala_duar_dinamo  •  18 Iunie 2020, 15:24

daca are cineva curiozitatea sa verifice conturile false becali si ip-urile anumitor useri dinamovisti care posteaza non-stop pe gsp, o sa gaseasca similitudini frapante

ares321  •  18 Iunie 2020, 16:24
Postat de casa_regala_duar_dinamo pe 18 Iunie 2020, 15:24

daca are cineva curiozitatea sa verifice conturile false becali si ip-urile anumitor useri dinamovisti care posteaza non-stop pe gsp, o sa gaseasca similitudini frapante

Asta e distrusul de laslas.

4_ani_locul_2  •  18 Iunie 2020, 15:50

Ala este randoom care face conturi fake...

magic4ever  •  18 Iunie 2020, 15:15

Toata lumea este obisnuita cu minciunile si promisiunile false ale lui Becali...acum cateva luni promitea ca FCSB nu o sa joace pe Ghencea si acum vrea sa joace...

Cazan Danut  •  05 Septembrie 2020, 17:49

buna ziua ma numesc cazan danut . am si eu nevoie de domnul gigi pecati eu nu pre pot sa merg il caut de ani de zile pe net dar nu dau de ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pompescu  •  18 Iunie 2020, 23:17

Asa ziaristi, asa articole... Top, top, top!

iulihenry14  •  18 Iunie 2020, 18:26

Alt articol unde nu ati sunat pe nimeni sa verificati informatiile. GSP e cea mai tare.

catalynn  •  18 Iunie 2020, 18:00
Postat de ang3ldev1l pe 18 Iunie 2020, 17:46

Ce roata inteligentule ca in 1998 armata a scapat pe ea la prorpiu sectia de fotbal si a transformat-o intr-o asociatie care a acumulat prea multe datorii majoritatea catre ciobandant si restul povestii il stim cu totii. Apropo, iti mai petreci revelioanele pe aici pe gsp, ca vad ca din 2016/17 de cand te-am gasit in seara de Revelion pe gsp, tot aici iti faci veacul, zilnic...ce viata ai, te compatimesc desigur, ba chiar ti-as plange putin si de mila, dar mai repede ti-as recomanda sa-ti cauti un pshiatru.

Iarăși acest user incredibil de prost! Ba tantalaule, am mai spus, dar deh, prostii nu pot pricepe, io nu-s randoom sa îmi petrec Sărbătorile in frig scriind pe net. Mesajul ăla către Timm (care o grămada de prosti își imaginează ca îmi aparține) era scris la 9 și ceva ora României. Doar ca io nu eram in România ci undeva la caldura și vreo 6 ore diferența de fus orar. :-))))

  • 1
  • 2