Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
VA SPUS TOT NA
si chiar de ar fi asa ce mai conteaza?? dincontra e mai bine ca la cat de lenes e acolo macar nu se omoara cu antrenamentele...jiji plateste pt greselile facute..de ce crezi ca de aproape 2 ani incoace beecali nu mai are profit din vanzarea jucatorilor??..singurul lui profit a fost din CL, dar acu sa terminat si ala...sa vedem ce o sa se mai intample...
a zis gigi numele echipei?yo nu cred nu ma i bsgatzi cuv de la voi.am auzit interviul asak nu putetzi pakalii pe cnva cu asta
Giresunspor ?! Astia nici macar in prima liga nu sunt, va fi terminat cand se va intoarce..
Sper sa te "inchirieze" si pe tine DNA-ul, pentru cel putin 20 de ani, eurodobitocule!!!!!
Nu ma omor dupa sechelariu dar poate cu ocazia asta o sa invete si ciobanul sa respecte contractele. Daca acolo scrie ca tb sa dea 500.000 ....sa ii plateasca si gata. Nu sunt deloc incatat de Lovin dar parca totusi nu merita sa isi bata joc de el sa nu il lase sa plece si sa il tina aiurea pe la echipa a-2-a. Parca acum cateva luni cand NOI il injuram era un mare jucator si noi nebuni, drogati, golani, etc. Ce s-a intamplat intre timp?
sper sa ii dea pe amandoi poate isi vor reveni amandoi...cat despre sechelariu este un om de nimik daca face astfel de contracte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.