Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Șocul serii în preliminariile Ligii Campionilor: au fost învinși 1-4 în tur, dar ce s-a întâmplat în retur este aproape SF
0
Emil Săndoi, dezamăgit după Craiova - Levski: „Nu poate oricine”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Cu jucătorii ce-i are prazu',nu prinde nici locul trei.Oricum Steaua va bate Craiova oricând și oriunde și cu ORICINE antrenor.
Ce caracter infect, fcsbist!
Meștere, vezi cum scrii. Nu am treabă cu ideile tale, poartă-le sănătos. Însă zgârii retina prin necunoașterea elementară a limbii române.
unde suntem aici ,la emisiunea "analiza pe text"? bine ca pe catelusii lui nu ii vede cand dau cu bata in balta ,poate ne explica si EL ,cand se scrie corect copii/copiii ,ca si-a dat la gioale singur intr-o seara ,l-a batut inteligenta !:))
„mai frumoasă CA” ... Fraiere, cei cu carte știu că se scrie „mai frumoasă DECÂT”!!! Dacă ai fost de acord cu exprimarea ocnașului înseamnă că și tu ai ars limba română!
Gigi Becali : "Ce legătură are FCSB cu Steaua? Nicio legătura. E vreo hotărâre judecătorească în care se zice că există legătură? Am schimbat numele. Ei sunt Steaua, noi suntem FCSB."
Până ce nu iau galben din ăla greu, un nou an cum vă doriți alături de cei dragi, chiar nu ar fi greu să fie peste cel precedent:)
tare ca gigi il da in gat pe varul lui, giovanni. Spune ca transferul e facut de la A la B de varul sau, dar Giovanni nu are voie sa faca transferuri (e parte din pedeapsa). Simt ca o sa mai auzim de speta asta.
gsp - hartie de impachetat peste
Tot Gigi Becali: "“Nu mă interesează. Nu am nevoie. E mai frumoasă FCSB ca Steaua. E mai frumoasă asta. Lumea știe cine este Steaua. FCSB este Steaua, nu îmi mai trebuie, nu am nevoie. FCSB înseamnă Fotbal Club Steaua București. Suporterii știu că asta este Steaua. Nu îmi trebuie marca"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.