Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB » Duel la vârful play-out-ului
5
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Cele mai recente informații despre starea lui „Il Luce”
43
Povestea lui Paul, adolescentul care a dat lovitura de start la Botoșani - FCSB: „Meciul vieții!”
0
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
2
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
4
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Dar cand la ajutat unguru,afost bine?ca voi nu aveati nici macar paduchii unde sa vi tineti
Becali ar face bine să vadă întâi declarația lui Reghecampf despre ordinea importanței 1.Campionat 2.Cupa României 3. Europa League. Deci imaginea Romăniei în Europa la el e pe ultimul loc. Mari patri(h)oți oamenii ăștia...
pazkany are 3 bunici SASI si 1 ungur (tatal tatalui) . albanezu vorbeste ca de obicei pt oi si oile behaie ca de obicei dupa gura ciobanului in necunostinta de cauza
De obicei ,la oameni normali fecalia iese prin rect,la acest om de O,Gigi Becali anormal prin gura!!!
Oare cat mai trebuie sa-l suportam pe acest handicapat?Cand se vede depasit de unii si de altii,incepe cu tot felul de aberatii de genul celor de mai sus.Oare mai incape prostie mai multa intr-o singura persoana?E jalnic,pe bune!!!
Orgoliosul Becali e invidios pe Paskany ca a pus mana pe o caruta de bani.Si indiferent cum a inceput campionatul tot CFR e favorita.Jocul ei creste de la o zi la alta ,e pe val. In replica neputintei Becali vine cu vorbe nationaliste de doi bani.Cand ceva nu merge in Romania ..*ungurii* sunt de vina.Nu smecherii de romani pusi pe capatuiala prin fel de fel de manarii. Oricum ar fi Becali mi=e un tip simpatic cu simtul umorului chiar daca de aceasta data a dat=o in ..bara.Ca la fotbal.
mai oameni buni,dragi mei...nu v-ati saturat de omul asta care-si tine capul pe umeri ,ca sa nu-i ploua-n gat? Oare arabilor de la City sau PSG NU LI S-AU CERUT DOVADA DE PATRIOTISM...hai sa le spunem acestor oameni ca este necesar acest demets....Luatea-r naiba de prost ce esti!
Ai promis ca pleci in Australia daca se intoarce Basescu la Cotroceni .
Moare cionanu' ca CFR-ul joaca in CL! Test de nationalism?????? De ce nu sa faca 9impreuna test de IQ? Ce va place sa bagati in seama halitorii de telemea si "rahat".
Selecteaza nivel IQ: A. Gigi Becali; B. 0-10; C. Vai de capu meu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.