Alte știri din fotbal
Ianis Zicu laudă Dinamo înaintea meciului direct: „Este adversarul cel mai complet din Superligă!”
0
Transfer după victoria de azi din Superliga » Au bătut palma și urmează să semneze contractul
0
Alexandru Chipciu, concluzie în lupta pentru play-off, după victoria cu Argeș: „Nu mai sunt de ajuns”
0
Bogdan Andone a răbufnit după U Cluj - FC Argeș: „Mă abțin cu greu, dar așa manieră de arbitraj...”
0
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Messi și Ronaldo, în aceeași echipă? Beckham ar putea produce mutarea istorică
1
Motivul insolit pentru care arbitrul a întrerupt meciul 4 minute » Publicul a râs și l-a primit cu aplauze!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Echipa asta asa va merge, dupa placul fariseului. Tot ce vrea e sa vanda jucatori. La el totul se rezuma la bani. Istoria si performantele Stelei nu conteaza pentru el. Nu va faceti iluzii, cat timp e echipa lui, Steaua asa cum o stiam cu totii nu va mai exista. Acolo vi slujitor, sa ii sapi via...omul traieste in Evul mediu intunecat
Încă un titlu rezolvat de oierul prost. Echipa mergea prea bine, trebuia el să-și bage coada.
Esti mare patroane , nu te lasa influentat de cei din presa in curand se vor vedea si rezultatele pozitive, se vede ca ai stofa de MARE antrenor. La anul o sa vada dujmanii cum SC FCSB SA o sa joace in ,, sampion lig". Sa vina cupa , sa vina cupa in BERCENI!
Lamentabil ! Patronul jiji trebuie urgent sa-l dea afara pe antrenorul-strateg jiji ! Jiji, du-te bă si baga d-un iaurt, poate acolo te pricepi ca-n fotbal esti vestitul canci barat
Cel mai amator club din România, poate chiar din Europa, acest Faci Ce Spune Becali. Mistică ciobănească amestecată cu bani și prostie nelimitată.
Jiji ai amestecat mioarele de nu mai știu de capul lor
Numai fecefecesebist să nu fii zilele astea. Ingrată postură.
Iremediabil. Jucaria lui, deciziile lui, banii lui. Sa se spele pe cap. Fraieri cei care inca mai cred ca FCSB e un club de fotbal.
Gigele nu mai pleca, stai la echipa!
Cu un patron ca Becali nici nu mai ai nevoie de adversari. Parcă se pregătea să se retragă la mânăstire. Sau a glumit (din nou)?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.