Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit!”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Mai multi bani o sa faca cu oieritul decat cu Moruțan, Coman și Man. Momentan vinde mai repede o oaie cu 400 mii de euro decat pe Moruțan, Coman și Man la un loc. Iar Prodanca o sa faca mai multi bani daca-i mulge oile lui Becali decat din vanzarea de jucatori.
400 de mii de euro sunt bani mai Muc cel Mic, cine o sa mai scoata 400 de mii de euro din buzunar de acum incolo ptr. un Muc? Tu?
E CARANTINA LA IMPERRATATOUILLE SI BEA NUMA APA...CAND O IA PE FIXURILE CU INJURATURI..E CLAR... :))))))))) MERI BAH LA TOALETA CA A DAT ULTIMA FAZA ..CARBIT 19 PESTE TINE
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
clar, numa ionutz va mai vinde, din B. aaa, sorry, nu mai pica, ca s-a oprit campionatul :))))
rich de prostie dar prost de saracie ! mi-am facut putin timp pentru tine si acum imi pare rau ...bfl... 1
adevarul te doare. man luat cu doar 400 de mii,poate fii vandut maine cu 5 milioane fara probleme. cu de peste 12 ori mai mult. tzeapa fraiere. si te mai doare si ca vitanul tau barzesti se desfiinteaza.
deci a dat 400 de mii pe man si nu mai poate primi nici 400 demii pe man. genial,esti mai prost ca noaptea baiete. bine ca se desfiinteaza vitanul barzesti si scapam de tine.
Nu-si mai ia nici cat a dat pe ei, Jiji iasa din fotbal ca nu mai face nici o branza cu el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.