Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Galeria condusa de Mustata nu plateste bilet. El le obtine de la Gigi prin Mache. Maxim 10% din cei din peluza se pot mandri ca au cumparat bilet.
Nu te intorci mai bine la oi sa termini cu visatul a 60 mil. la UCL?
Palaria lu asta e mortala!
Ma intreb ce se va intampla cu ''galeria''...:) Daca-i pui pe fomisti sa-si cumpere bilete, s-a terminat...:)
Povesti cu pesti scrise dejeaba ca sa aveti ce scrie
asa si...????
Se va baza pe incasarile de la meciuri ?? Dar care meciuri ?? Doar alea din preliminarii cu echipe normale, pentru ca in grupele Ligii Campionilor nu mai apuca sa junga niciodata !! Lasati-l sa viseze pentru ca oricum viseaza chestia asta de vreo 10 ani si tot nu reuseste !!
Desfiintarea *** ddbiste, dupa retrogradare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana la urma nu i-a costat atat de mult, au si jucatorii bani suficienti sa dea pe meniu sau consumatie. Dar ma intreb, la 1500 de euro inseamna ca au chefuit destul de restrâns, nu prea s-au aruncat ....e adevarat ca Tavi Popescu s-a imbatat după o gură de sampanie....delira cu capriorii :))))
Varga pot sa iti spun le-a platit de fiecare data petrecerile. Si ce petreceri! NU doar jucatorii si nevestele lor, au fost cei din presă, apropiati, prieteni, agenti Fifa, scouteri, chiar unii suporteri apropiati de jucatori. Daca nu crezi, intreaba-l pe Giovani Becali, si el a fost la cateva din aceste petreceri. Personal l-am vazut la doua, poate ma insel si a fost la toate cele 5 de cand a preluat Varga acest club.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.