Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul de la miezul nopții: Cristiano Ronaldo se retrage de la echipa națională după Mondial
0
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Fără gol în prima repriză
1
„Războinicul” Lamine Yamal mută presiunea la adversari: „Nu ne temem de nimeni, obiectivul este titlul mondial”
0
Portugalia sau Croația? Ce așteaptă Luis de la Fuente în drumul spre sferturile Mondialului
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
De unde vrei bre sa stie randoom sa puna faianta ... pe cand el nu stie sa schimbe un bec ...are 48 de ore de cand sta pe gsp ...ii mai si spunea lui Gazaev ca este nefamilist ...
FRF, LPF, DSP, alte institutii si foruri lucreaza dupa acelasi principiu : Fac Ce Spune Becali. Pacat ca nu vorbeste impresara.
Tu te pricepi la teorie. In realitate e imposibil sa ai 14 societati private cu echipe de fotbal in L1 si inca nu numaram ce e in L2. Citeste mai jos: nu avem spitale, ce sport vrei tu?? Care cum a dat 15 goluri intra la vopsitorie 3 luni cu presa platita dupa care isi ia zborul spre Tarile Calde si gata, ce atata "performanta europeana"?? Banu, tată! Intai trebuie crescuta performanta interna, cu salarii la nivelul economiei si interzicerea "vanzarii" afara pana la ~26 de ani si ia sa vezi cum creste performanta, numai ca ideile astea nu vor fi puse in practica niciodata, dorinta de a face bani imediat ne-a doborat inca din '90.
Doar daca am băut gaz. Ce sa caut la clona aia jalnică?
pe principiul „s-au găsit droguri și mașini de făcut bani la PNT și PNL”
@nea mitică-ntrexu: dintre toți suporterii, noi am fi cei mai în măsură să-l detestăm p-ăla. Din păcate, echipa pe care o susținem e la el. El e vremelnic.
în ce postare a mea am scris că mă asociez cu personajul? Dacă un inter_l o p (scriu așa să nu-mi iau iar cartonaș) prea Timișoara, Arad, Cluj, Craiova, Rapid, Dinamo etc, ar trebui ca toți suporterii echipelor respective să se dezică de ele?
Dacă-i mănâncă în dos!:)
nea mitică-ntrexule, sub ce user te-a știut omenirea de-a lungul timpului?
cred ca merge pe jos ,nu are bani de taxi !:)))deh ,munca sub birou nu este rentabila ,se pare!:)) #subbiroulatalpan :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.