Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Hai sa luam titlul și sa vândă cu 100 de milioane! Bine asa? Toată lumea fericita.
Freddy eu te respect pentru obiectivismul de care dai dovada mereu chiar daca asta inseamna de multe ori sa ii enervezi pe hateri dar eu sincer as prefera sa nu plece ciobanul. Asa cum e el macar omul a facut ceva pentru echipa asta. Cu ce ne-ar ajuta unul ca Sucu care practic vrea acelasi lucru ca si Becali, mai exact bani-bani-bani doar ca o spune intr-un mod mai academic. Cand ma uit si vad ce patroni sunt in Liga1 si il mai vad si pe Talpan pe care il consideram ca este un om inteligent (ei bine se pare ca m-am inselat amarnic, nu stie sa scoata doua cuvinte corect gramatical, e grandoman si mult mai *** decat Becali) consider ca Rau cu rau dar mai rau fara rau:). Hai sa luam titlul anul asta:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
csa talpan vinde/cumpara ceva?
Fotbalul e complex "ca cosorul lui Moceanu". Ca si ciobanul+ Acu' ești sus, acu' ești jos. Vinzi azi și mâine te răzgândești. Poate poimâine vinzi din nou! Cine știe? Depinzi de atâtea lucruri... Grijania ta de cioban! Chiar am sperat 1% ca vinzi! Da Doamne sa pierzi campionatul cu greșeli de arbitraj ca să te superi și sa pleci. Dau un campionat pe plecarea ta!
Si parca-i vad transferati la pachet pe turda si garita la rapid.
In niciun caz tie prostete asa ca nu te mai considera c-ai fost bagat in seama zecesebituleprostalau.
tanti domnica ce zice ? ii place de cei doi ? :)
se stie ca ii va lua la pachet pe bahassa-bauza de la supusul mititel. In sens invers, cica i-l da pe meme
Auzi bimbirică, cui te adresezi tu cu "fraților" ?
Compagno a avut 21 de ani acum 6 ani. A plătit pe el €1,5mil. Strategia patronului fcsb e la fel de clară și predictibilă ca întotdeauna
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.