Alte știri din fotbal
Gică Hagi, Răzvan Burleanu și Mihai Stoichiță susțin astăzi o conferință de presă la Casa Fotbalului
0
Cristi Dulca a remarcat o mare greșeală la golul din Craiova - Rapid: „Nu trebuia să fie el acolo!”
0
Ioan Becali crede că Ștefan Târnovanu va pleca de la FCSB: „Undeva la două milioane de euro”
0
Ovidiu Herea a identificat principala problemă de la Rapid: „Aici s-a pierdut încrederea”
0
Știri din fotbal internațional
Haaland a comis-o la interviuri: „Erling, limbajul!”
0
Legenda lui Juventus: „În Chivu îl văd pe noul Mourinho și vă spun de ce”
0
Luis Enrique, nervos la adresa jurnaliștilor după înfrângerea suferită de PSG: „Înseamnă că nu înțelegeți nimic din fotbal”
0
Răzvan Lucescu explică dezastrul fotbalistic de la Atena: „Toate problemele au ieșit la suprafață”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Ma, tu ti-ai luat medicamentele?! Ca delirezi urat de tot pe aici... Numai un dus cu pluta si bolnav cu capul ca tine il vede pe Hagi antrenor!! Tu ai habar pe ce lume traiesti, ai macar o minima perceptie a realitatii??? Ca vad ca scoti numai aberatii din tine! Du-te, mai bolnavule, si trateaza-te, ca ai halucinatii grave!!!
Bravo ciobane, sa vezi ce repede o sa o duca Hagi pe Steaua pe locul 11 ca pe Galata si o sa faca numai performanta.Mai o_ier p_rost, tu chiar nu gandesti deloc?Crezi ca daca-l pui antrenor ca-i machidon de-al tau si nas o sa faca ceva?Pe unde ti-ai pus rudele, firmele tale au dat faliment.Chiar nu inteleg cum ai facut avere, fiindca gandesti exact ca un c_ioban.
Bine ca te pricepi tu.Daca il aveai pe Hagi manager la firma ta, dadeai de mult faliment.Hagi e paralel cu meseria de antrenor.Daca toti ar gandi ca tine s-ar promova numai non-valori.Hagi a fost mereu periat fiindca nimeni ina afara de Lupu, nu are curajul sa-i spuna si lui si lui Lacatus ca n-au treaba cu meseria de antrenor.Adevarul e ca Hagi pe unde a trecut a plecat mereu cu coada intre picioare si n-a avut nici un rezultat, mereu erau de vina jucatorii, vantul, ploaia, soarele, iarba, numai el nu.
Hagi e un antrenor slab, nu are ce cauta la Steaua.Numai un h_andicapat ca ciobanul poate sa se gandeasca sa-l aduca iar antrenor, tocmai acum cand il are pe Cartu si echipa in sfarsit incepe sa joace.Valoare inseamna rezultate in orice domeniu de activitate, iar Hagi, de cand e antrenor e un mare zero.
Iata de ce nu vom avea niciodata performante cu ciobanul nici el nu-i profesionist si nici cei cu care lucreaza:tot respectul pentru Hagi si Lacatus ,foarte mari jucatori dar asta nu-i obligatoriu sa fie si la fel de mare antrenori.
Becali dovedeste pe zi ce trece ca nu are nici un pic de fler . Eu cred ca Hagi nu e atat de prost sa se intoarca la Steaua. Daca s-ar alege cu un milion de euro daca il da din nou afara Becali ar avea o motivatie suficienta ca sa revina la Steaua. Mai oameni buni ce aveti cu Becali daca lui ii place sa-si paraduiasca singur banii si in plus sa ajunga si de rasul lumi . Pe mine ma distreaza foarte tare Becali . In opinia mea Becali este mai bun decit bufonii de la curtea regilor si face asta pe banii lui nu ai nostri. Relaxati-va oameni buni ca au grija verii Becali sa-l aduca la sapa de lemn dar mai dureaza ca are avere mare domnul Gigi. Becali duce lipsa de sfaturi sincere.
Fratilor, Nu mai puneti botu' la toate intrigile si manipularile asa-zisilor jurnalisti de sport. Ei din asta traiesc, din cancanuri si subiecte inventate. A zis Becali, la insistenta hienelor de presa, ca e normal ca el sa-i mai intinda o mana lu ' nasu cu care s-a certat mai demult, ca toti presarii intriganti sa strige din toti rarunchii ca gata, Becali il da afara pe Cartu si-l pune pe Hagi.. Nu conteaza ca Hagi i-a facut praf, ca nu e nimic adavarat, ca jurnalisti ca Chican calca pe cadavre numai ca sa faca ei rating si bani, ca mai apare un sobolan maroniu, pe nume Udrea, care, ca nu cumva sa piarda in fata concurentei, reia cu sadism subiectul. Rusineee...
Spune-mi si mie ca m-ai facut foarte curios, care este super echipa Galatei?A fost odata, acum a ramas doar numele, mai mult nu cred ca putea sa faca nici Mourinho cu jucatorii aia.
Sa vina HAGI!!! Dar sa fie lasat sa faca echipa. Cei care spun ca Hagi nu este bun ca antrenor inseamna ca nu se pricep la fotbal, iar in sprijinul declaratiei mele vin vorbele lui Gigi.
Iar "marele" antrenor la Steaua? Pai ce sa caute, sa stea sa faca pregatirea de vara, apoi sa plece, iar un campionat ratat. Toate astea din cauza ciobanuluiiiiiiiiiiiii si a neamului de banditi. Tot respectul pt jucatorul Hagi, dar ca antrenor mai are de lucrat vreo 10 ani, nu experimente pe la echipe mari. PLEACA CIOBANEEEEEEEEEEEEEEEEE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.