Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
1
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele de start: gazdele au doar 6 jucători de câmp pe bancă!
13
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Cum văd italienii relația lui Chivu cu căpitanul Lautaro Martinez: „De aceea el îmi spune Cristian în privat!”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele de start
0
Xabi Alonso l-a abordat personal pe starul lui Juventus pentru a-l convinge să vină la Real Madrid!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
"Poate că restul afacerilor mele se vor duce de rîpă, da, dar Steaua n-o s-o las niciodată, nici dacă va fi nevoie să-mi consum doar vorbind cu MM toate minutele în care am voie să folosesc telefonul!" Mi-e mila de oi!!!
incep blaturile la Dinamo cu asa salarii! fii sigur.
ce faci ungure, n-ai somn ? :))
80% din postarile tale sunt pe pagina Stelei ! Dezbate pe pagina voastra salariile de mizerie oferite de gunoiul securist Lake , mai mici decat in prima liga din Bulgaria sau Albania si despre lotul vostru plin de giurumele de fotbalisti .
sa stii ca si tu ai dreptatea ta.
ya ? tx... for u to..))
repet, este unul dintre cei mai simpatici romani ai Noului Mileniu. dar, toate au o limita. una este sa ai haz, alta este sa ai apetit penal.
bineinteles, articolele cu si despre cioban sunt intotdeauna in prime time. nu ati obosit mai oameni buni sa tot palavragiti pe tema asta? deci pe bune, eu chiar nu inteleg ce ar mai fi de spus sau de adaugat. sau scris zeci si zeci de articole. daca nu chiar sute de articole pe subiectul jiji la brutarie. mii sau chiar zeci de mii de comentarii. au castigat ziarele la bani cat pentru tot anul in curs. gata! ho! ajunge! ati vrut ciobanul la parnaie. ati vrut sa dispara din peisaj. schimbati si voi placa acum. vorbiti despre orice altceva. sport in general. popice, schi nautic, rugby, tenis, volei, baschet, etc, etc, etc.
Acum vorbind serios. In legatura cu mitica si sandu. Daca ii condamna se vor duce la Jilava si ei? Vor sta cu Jiji in celula? Daca da, atunci avem o problema. In celula e loc doar de unu, vor trebui sa stea doi in unu!
*Prostii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.