Alte știri din fotbal
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Fostul tehnician al naționalei de juniori, după succesul cu Steaua: „Cea mai bună repriză din cariera mea de antrenor!”
0
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
3
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
23
Știri din fotbal internațional
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
1
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Trei goluri în primul sfert de oră
0
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Ia uite cum apar fanii Bayern de conjunctura, ca ciupercutele
pushcarie, concedieri, contracte, prosti, multzi, ...ioi ce-mi place fotbalul :D
Si daca intra la parnaie MM ce se schimba astfel incat sa aduca un scouter de profesie ? Era MM scouter-ul Stelei cumva ? Ia uite,cum de nu neam dat seama ! Cele doua persoane nu functioneaza pe aceiasi coordonata.Daca MM va intra la racoare,sincer nu-i doresc asta...sper sa ramana in libertate dar nu la Steaua,atunci Becali va trebui sa aduca un manager general adevarat.Nu Daniel Stanciu,Argaseala etc
hai taci ca esti prost rau...sunt pline inchisorile de idioti care gandeau ca tine :)))))))
"... cu executare..."
Pai si Gigi Becali si Copos au sentinte impotriva lor (a lui Becali e chiar definitiva, cu suspendare, a lui Copos e cu executorie, dar in recurs - dosarul Loto).
daca esti la prima abatere nu te condamna nimeni cu executare decat pt trafic de droguri,persoane sau alte infractiuni cu violenta.in afara de fratii impresari care au mai avut probleme cu legea in trecut,nu va face nici unul dintre ei nici macar o zi de puscarie.
stoica mihai si Padureanu vor fi singurii ce vor lua 'cu executare'..Diferenta va fi ca batranu' va iesi dupa 7-8 luni...Tinerelu' ba!
la puscarie o sa ajungeti toti!!!!!!!!!!
Eu spun ca Becali avea nevoie de un om care sa munceasca pentru Steaua.Eficient.Deocamdata la Steaua munceste banca tehnica si o parte din jucatori.Pe termen scurt sint rezultate dar pe viitor ce faci cand isi vor reveni rivalele si tu nu aduci nimic pentru ca n-ai cine sa-ti aduca ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.