Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
1
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial din 2026 » Echipe probabile + cote
0
Anglia - Ghana, pentru locul 1 în grupa L de la CM 2026 » Echipele de start
0
Cristiano Ronaldo, reîncărcat! Portugalia s-a descătușat în fața uzbecilor și e gata pentru „șaisprezecimi”
9
Încă un succes la tribunal pentru Dan Șucu
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Becali are argumentul . Banii lui . In rest degeaba mai vorbim . Pe banii lui poate sa faca oricite greseli . Ce vrea suporterul s-ar putea sa nu-i pese lui Becali . Piturca a facut o gafa imensa , dupa ce i s-au oferit toate conditiile si-a luat jucariile si a plecat . Nu stiu cita performanta ar fi facut dar e clar , calea s-a inchis . MM cere prea mult , pe linga faptul ca vrea sa decida totul de unul singur are si pretentia antrenorului . Sa dea dumnezeu sa mearga bine cu Iordanescu junior
Vă meritaţi conducătorul,cârpelor ce sunteţi.Să nu-l mai faceţi pe jiji cioban,că voi de fapt sunteţi oile lui. Sunteţi uşor de cumpărat amărâţilor. Asta vă trebuie,încă un anlfabet,oricum istoria voastră e mai mult vorbită decât scrisă,pentru că la voi nu prea avea cine să scrie. Sunteţi nişte cârpe,asta sunteţi.A făcut jiji trocul cu Bucşaru şi gata vă simţiţi iar mari şi tari.Ilie nu era bun pentru voi,care credeţi că aveţi echipă,aveţi pe dracu, sunte
nepoate,analfabetul ala de care zici tu (MM)stie mai multa carte decat tine si inca 15 generatii d'ale tale ;) din pacate,frustrarile au ajuns la maxim :)
din punctul meu de vedere,ronny nu este antrenor. MM are prea mare incredere in el asa cum a avut in carlos :)
Între oameni normali,am spus normali,ce s-a întâmplat în martie,ar fi însemnat o rupere totală,pe veci!.Dar cum mimi şi jiji nu mai de normalitate nu pot fi acuzaţi,să dea domnul să vină mimişor în stâna din Ghencea.Circul ar fi asigurat. Aşa zişii oameni din mass-media din ziua de azi, ar avea pâinea asigurată.
Totul e atat de simplu...Uitati-va ca pe unde a fost MM a fost intodeauna performanta indiferent de antrenor..La Otelul, Steaua, Urziceni.Domnule Becali, de cand a plecat MM ce a mai facut Steaua? Doar s-a facut de rusine in Europa..Ecuatia e simpla: Oricine va pune mana pe MM va face performanta!! Eu nu inteleg cum Dl. Becali nu realizeaza asta!! Daca eram in locul lui si vroiam cu adevarat sa fac perormanta concediam pe toata lumea care se opune venirii lui MM...HAIDE MM VINO INAPOI
frumos! si ne miram de ce suntem batuti de toti fraierii la fotbal, uite de ce, ca suntem condusi de analfabeti gen Stoica si Becali
Antreneaza echipa favorita Dinamo, Steaua, Rapid...poate o echipa din provincie ! Manager league este cel mai complex manager de fotbal online cu 2 meciuri pe zi un sezon pe luna cantonamente, antrenamente, transferuri, cupe particulare si liga campionilor ! Sunt peste 60 mii echipe din peste 20 tari ...Romania are 6 divizii cu promovare si retrogradare copiaza linkul de mai jos fara spatiu intre manager si league www.manager league.com/index.pl?ref=82580
*M.S.: "Si ce-o sa-mi faci? Trimiti iar bodyguarzii dupa mine?" *G.B.: "Esti un nimeni! Du-te naibii de zdreanta dracului ca vin acum peste tine" *M.S.: "Usor, Jackie Chan, nu impresionezi pe nimeni. N-am crescut oile împreuna, cioban oparit!" *G.B.: "Avea dreptate Piturca când îti spunea «Mita biciclista»" ##################################### DESFIINTATI JEGUL ASTA DE CLUB, CARE NUMAI RAU ADUCE ROMANIEI PRIN DEMENTA OAMENILOR DE ACOLO !
Cele mai acide replici dintre Gigi si Meme: *G.B.: "Te-am învatat cum sa te-mbraci si cum si te tunzi. Ai venit la chelie de la Galati, de aveai fata de homosexual si te-mbracai precum un bulangiu. Când ai plecat de la Steaua, ai început sa porti iar portocaliu si rosu. Cum te las din mâna, cum îti arde de barbati" *M.S.: "Pentru mine nu mai existi. Cât timp vei fi tu acolo, eu nu ma mai întorc în Ghencea" *G.B.: "Mi se rupe mie de tine. O cauti cu lumânarea,
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.