Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Parca ziceau ca o sa-l faca director tehnic sau la echipa a doua, pe cine sa mai credem? :)
"Smurdul" nu mai e de mult un antrenor care sa duca un campionat. Vine, rezolva o situatie de criza si pleaca. In 35 de ani de cariera a castigat o Cupa Balcanica.
Cred ca o sa tai frunze la caini
Pacat, Multescu facuse o echipa buna, incepuse sa castige echipa. Sper sa nu fie o razbunare aceasta debarcare a lui Gigi Multescu. Sper sa vina un antrenor spaniol care a antrenat in prima liga cu rezultate si performante.
Pacat, Multescu e peste Contra, merita sa ramana sezonu asta, SMURDUL mi-se pare peste Contra, dar mna, daca Contra trebuie sa vina, macar sa indeplineasca obiectivu atunci cand a plecat la nationala, sa termine ce a lasat dator fanilor dinamovisti si anume titlu de campioana. Am pierdut lamentabil in ultima etapa titlu la craiova
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.