Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce ploile din România nu schimbă debitul pe Dunăre și cine deține cele ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
inteleg arta ta filozofala, dar te duci mult prea departe..toata lumea a vazut ce penibil s-a prezentat FCSB in meciul cu Astra si asta nu intamplator..jucatorii fosti astrali Enache, Junior Moraes inexistenti pe teren si gafe uriase, apoi Becali declara ca nu doreste Dinamo in playoff ci mai degraba pe Astra sau Viitoru. Cat de incuiat la minte sa fii cand sunt atatea semnale incat sa nu-ti dai seama ca FCSb a cedat punctele Astrei sa-i mentina in primele 6? Si va mai ceda 3 puncte din nou Viitorului sa fie sigur ca-i baga si pe ei in Playoff, apoi in Playoff Becali vine si culege rasplata in timp ce *** *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Câtă ură și răutate are ciobanul ăsta în el. O să te bată Dumnezeu bă prostovane pt falsitatea ta. Tu nu vezi decât bani, urăști și disprețuiești pe toată lumea. Un fals credincios.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Destepti sunteti frustratilor. Asa hot este becali ca el a bagat bani in echipa si altii au luat titlul ! La cati bani a bagat daca facea hotii lua lejer titlul an de an. Ce sa mai spun de playoff, toate au fost hoate intre ele dar cu steaua isi dadeau viata pe teren ! Vai de mama voastra cu scenarile sf !
astra doar ce a batut fcsb in campionat asa ca nu inteleg de unde ideea! scarbile alea de la Viitorul le-au dat fix 6 puncte la FCSB(3-1, 1-1 si 1-0 ultimele trei meciuri), de i-a trimis la TAS cu ele cu tot! dinamovistii astia al clonei dinamo 1900toamna vad numai blaturi! ca ei nu au cum sa emita pretentii la nimic cand au jucatori ca bocchino, steliano sau anton, asta nu! nu are nici o legatura cu situatia echipei! echipa joaca prost din cauza lu` Becali!
asta o zic si eu, dar lumea ma face fcsbist ***! :D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***! :D adica e mai bine un campionat unde dinamo, astra dau meciurile cfrului decat unul in care botosani, craiova dau meciurile fcsb! :D pe viitorul nu o mai pune, ca in ultimele 3 meciuri nu au mai pierdut cu fcsb, ba le-a luat si titlul asa ca e putin probabil sa se intoarca "omenia" din anii trecuti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fara cratima am invatat la Fabrica de militieni! Acum numai vorbim in soapte, "cooperativa" anti-Steaua/FCSB este o realitate, ati uitat "cazul valiza", cand Becali "i-a deranjat pe cei de la U C;uj"! A luat ***! Apoi Bucsaru, Adamesteanu si acum CRAIOlguta PSD+SRI Dolj! Astea sunt fapte, nu vorbe! Pe urma s-a vazuit ce au facut in Europa... Rasilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu zic ca la campionatul nostru de cumetrii si prietenii varianta fara playoff este mai buna , dar s-a adoptat aceasta varianta sa fie drumul mai lin *** care totusi nu a reusit cu tot ajutorul satelitilor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa-l in pace, omul e "morun" rau de tot (adica "boa" in romaneste).
Vezi ca undeva in cuvintul "Steua" trebuie sa pui o cratima. Sau poate chiar doua?!? Ei, afli tu cite si unde, si ne spui si noua pe urma. Stii ce e aia cratima, da? (Ba, nu-i suflati raspunsul!! )
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.