Alte știri din fotbal
Încearcă să-l convingă pe Constantin Budescu să revină în fotbal: „E o opțiune. Avem discuții”
0
Mutarea-șoc discutată de Gigi Becali și MM Stoica: „Îl vreau pe Dan Petrescu! Să fie profesor pentru mine”
0
„Ioanițoaia la zi” » Directorul Gazetei îi taie elanul lui Becali: „Nu vine la FCSB”
0
U Cluj, dispusă să discute cu FCSB pentru Lukic: „Pentru suma asta, negociem” » Gigi Becali, șocat de preț: „Nu sunt prost!”
6
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Querido trozito de mierda, me gustaria llevarte en una habitacion muy oscura (sin luz por supuesto) y llenarte el trasero de pedazoz!!
Evadat!
Lol, u are anobody to think about nobody! Vezi că nobodi ala mic a eva dat!
De-ar fi fost o bomba in hotelul ala aseara....
bine bine sa scada taxele cand "investesc"(a se citi imprumuta sau ce manevre or mai face) , dar atunci sa le si creasca impozitele pe profit si salarii in sport. pare corect nu? macar asa saracii astia or sa aiba si ei o pensie decenta dupa 10-12ani de activitate sa nu ajunga ca lutu soferi ca oricum nu-i duce capu sa faca altceva cu banu decat sa deschida un restaurant/club ca sa aibe surse de venit la incheierea activitatii de fotbalist.
serios? asa invata mai nou educatoarele copii la cresa? sa ii spui doamnei educatoare ca Romania a fost condusa de catre un dictator agramat cu 4 clase. iar singura lui calificare era cizmaria.
Hai, hai, haihui! Că în rest !??
Cum modesta? A fost prima echipa dupa mult timp care s-a comparat cu cele din ziua de astazi din Romania din top. Mai buna decat Dinamo. Pai FC National a eliminat daca imi aduc bine aminte pe Heerenveen, si mai inainte dar nu stiu daca era Gino atunci pe Partizan. A pierdut la PSG dar n-a jucat rau. Stiu
pallo de mierda tu tienes muchos huevos a ponerte a abla detra de un ordenador
Deci??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.