puchheim  •  16 Martie 2013, 20:04

ma bucur ca sunteti iarasi prezenti ..chiar imi doream sa ma amuz iarasi cu voi ..unde ati fost dupa returul contra celor de la Ajax ??? traiasca romania si acesti oameni care locuiesc acolo .. si acum serios..voi chiar nu stiti sa apreciati ce aveti,ce a facut acest om la steaua ? traiti in lumea..viselor... Felicitari Reghe si noi din romanii din GERMANIA te apreciem.. Liebe Grüße

superstar20
superstar20  •  16 Martie 2013, 20:03

Daca se apara atunci se spunea ca de ce s-a aparat. Trebuia sa atace. Astia sunt oamenii. S-a gasit cine sa vorbeasca, Giovanni. Toti sunt specialisti in Romania.

imperator
imperator  •  16 Martie 2013, 20:02
Postat de flo_ax pe 16 Martie 2013, 19:44

daca ar fi sa comentez si eu, nu pot sa cred ca sunt de acord cu Gigi... La pauza 1:1 scoteam pe Tanase si Rusescu, bagam pe Gardos si Filip... faceam o autobaza de ii dadeau lacrimile de invidie lui Cartu... Englezii au avut 3 ocazii in repriza a 2-a, cele 2 goluri si penalty (dar ala era deja cand Bourceanu acoperea zona lui Rapa scos)... Asa faceam, aparare cu jucatori de forta, si contra-atac cu Popa si Chipciu... Celtic a batut Barcelona asa, avand mingea doar 47 de secunde intr-o repriza.

Știi care e problema ? Că Reghe e la început și nu s-a mai întîlnit cu o astfel de situație, oricum, sper să învețe ceva din chestia asta !

robertino2
robertino2  •  16 Martie 2013, 20:01
Postat de drunk_driver pe 16 Martie 2013, 19:59

Tocmai am facut dragoste in gura cu mama celui care sterge comentariile aiurea !!!

Romanticule!

drunk_driver
drunk_driver  •  16 Martie 2013, 19:59

steaua1986forever
steaua1986forever  •  16 Martie 2013, 19:57
Postat de alpin pe 16 Martie 2013, 19:25

Mai, Ioane, copil prost! Pai Steaua tocmai anti-fotbal a practicat!!! Comme d'habitude.

mai labine, e voie de la stapanire sa il pupi in fund pe celalalt albanez? Am inteles ca s-au certat...iar tu...slugoiul de serviciu mereu la datorie urmezi ordinele primite sa iei partea celor 2 frati balbaiti impotriva ciobanului analfabet. Intrebare de clasa aIV-a: cine e mai mare prostituata, cei 2 infractori sau tu?

emydumitrascu
emydumitrascu  •  16 Martie 2013, 19:56

Becali o sa comenteze de la Jilava cat de curand. Sper.....

flo_ax
flo_ax  •  16 Martie 2013, 19:44

miezu.
miezu.  •  16 Martie 2013, 19:37

ce-ar fi sa ne vedem fiecare de treburile noastre ? impresaru cu impresariatu , antrenoru cu antrenoratu , zugravu cu zugravitu s.a.m.d. nu inteleg de ce il intrebati voi pe giovani becali de cum trebuia sa abordeze Steaua meciul, ce tactica trebuia sa adopte Reghe, a antrenat asta vreodata undeva ? a jucat asta fotbal vreodata ? macar de divizia comunala ? parerea lui este egal cu ZERO !