Alte știri din fotbal
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Dinamo a oficializat azi o despărțire anticipată
1
Știri din fotbal internațional
Chelsea anunță cea mai scumpă achiziție a verii » Londonezii investesc 60 de milioane în ținta lui Chivu
0
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
2
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Belgia - Senegal în șaisprezecimile Campionatului Mondial » „Leii din Teranga”, fără un om de bază
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
pentru toti panglicarii ros-albastrii de mai jos : Voi sunteti mereu unturi superioare si castigati 4 din 5 meciuri . 3 cu valize si 1 cu brichete . ne vedem in campionat .
Rapidul are in mod evident o noua "fata". Ramane de vazut ce se va intampla in campionat, este prematur sa vorbesti despre echipele din pregatire, iar suporterii stelisti/dinamovisti o fac doar din orgoliul nejustificat. Amicalele nu au o asa mare relevanta, desi iti poti face o opinie bazandu-te, cat de cat, pe aceste jocuri din pregatiri.(PS: Nu sunt rapidist) :)
A mai intrat si roman
instinctul de turma isi face efectul
@ vremuri
Rapidul mereu a fost campioana momentelor. Incepe bine campionatul, apoi se pierde pe parcurs printre plangeri si planete scufundate...
nu stiu de ce intrati voi stelisti sa dati comentari despre Rapid,mai bine va vedeti de echipa voastra si vedem in campionat care este mai buna pana atunci ciocul mic
Parca citesc maine : "Rapidistii au revenit in tara folosind acelasi aeroport ca si Steaua, dar la sosire au fost intampinati de mult mai putini reporteri decat castigatoarea Cupei, care daca va invinge duminica Otelul, va deveni "cea mai buna echipa din fotbalul romanesc din sezonul 2010-2011" (ad-literam din spotul celor de la PROTV, de promovare a Supercupei) !!! SIC !
STEAUA bate doar in julesti cu rezervele FORTA STEAUA
forzza Rapid!jocul arata bine,mai treb. cateva ajustari,mai ales ptr. repriza a 2-a cand incepem mai slab
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.