Alte știri din fotbal
Paul Papp trage semnalul de alarmă: „Aș fi un idiot dacă aș face asta! Mă îngrozește”
0
Eugen Neagoe a pus tunurile pe jucătorii Petrolului: „Nu îmi imaginam așa ceva. Nu poți emite pretenții”
0
E serios? Filipe Coelho, după lecția de fotbal oferită de Craiova: „Nu a fost ușor”
0
Ștefan Baiaram, anunț despre viitorul său: „Vreau să iau titlul și la vară pot pleca liniștit”
0
Știri din fotbal internațional
Nicolae Stanciu, OUT de la Genoa: „Contract reziliat, își încheie aventura după 6 luni”
0
Mikel Arteta, înainte de Inter - Arsenal: „Cristi Chivu a venit la Inter cu ceva extra”
0
Cosmin Contra l-a UMILIT pe Roberto Mancini! Rezultat incredibil în Qatar
3
Ousmane N'Doye, reacție după finala Cupei Africii pe Națiuni: „Ei au vrut să ne fure! Noi am dat un gol valabil”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Pentru ce suferă românii: care a fost impactul majorării taxelor de anul ...
Libertatea
Un avion spre Alicante a decolat fără pasageri: zeci de oameni au rămas ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Douăzeci de decizii ale lui Trump din primul an de mandat care au trecut ...
Libertatea
ba spokey 2 golurile sunt pregatite pt voi acu nu mai venim nici cu arbitri nici cu brihete ci cu tatarusanu in poarta teapa voastra ha ha
stea se va impune fara probleme...amintiti-va sfertul din E.L....BANEL VA FII FORTA...ARMA NOASTRA IMPOTRIVA .RROMILOR..
...hi hi hi... comisii, brichete, penal(ty)-uri, offside-uri, goluri care nu sunt ceea ce par a fi... Episodul 7.391 din interminabila telenovela "Jocu' de-a fotbalul", o productie 100% romaneasca turnata in studiourile FRF si LPF. Asteptam cu nerabdare episoadele urmatoare, care stim sigur ca vor fi cel putin la fel de palpitante.
Asta e. E criza. Se gasesc greu brichete, valize!! Lacatus trebuie sa astepte iesirea din recesiune promisa de Bocsescu!!!
pt spokey: prietene, bricheta va apartine, voi aruncati cu ele si cu monezile in teren. mizam pe voi luni, sa aruncati cat mai multe inspre noi si poate il nimeriti iar pe arbitru :)))
singura saqnsa a voastra spurkatzilor este sa cada nocturna sau vreo bricheta...daca nu se va intampla asa in cele 2 meciuri sa aveti un sac gol pregatit,pentru ca veti lua multe...
lol, surprinzatoare cenzura gazetarilor, vad ca, cuvantul "thzigani " nu este cenzurat, in schimb alte cuvinte cu trimitere la steaua sau dinamo sunt cenzurate, ba chiar, tot comentariul este sters. O tara de , imi aduc aminte acu 3-4 ani, cand pe pro-sport era o poza cu echipa rapidului, iar daca dadeai pe ea, sus pe bara de navigare scria " tzhigani.jpeg" ... numai frustrati in tara asta, dar ei jurnalistii sunt romaniei, oameni de nimic.
lol, surprinzatoare cenzura gazetarilor, vad ca, cuvantul "tigan" nu este cenzurat, in schimb alte cuvinte cu trimitere la steaua sau dinamo sunt cenzurate, ba chiar, tot comentariul este sters. O tara de ckackat, imi aduc aminte acu 3-4 ani, cand pe pro-sport era o poza cu echipa rapidului, iar daca dadeai click pe ea, sus pe bara de navigare scria "tiganii.jpeg" ... numai frustrati in tara asta, dar ei jurnalistii sunt tiganii romaniei, oameni de nimic.
Lasa-ma, ca am fost si eu la voi in tribune la un meci in cupa uefa, si erau numai tigani, iar romanii care erau, erau numai moldoveni.
visiniujohn, ai dreptate, exista si la noi multe specimene enumerate de tine (din pacate) dar macar proportia la noi nu este de 100% cum e la voi. La ultimul meci la care am fost eram la tribuna 0 si in stanga si dreapta mea s-au asezat doi burtosi, fiecare cu 2 puradei in brate....imi venea sa plec. Diferenta intre noi si voi....e ca la noi mai vin si romani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.