Alte știri din fotbal
Premoniția lui Mircea Lucescu care a trecut neobservată în octombrie 2025: „Dacă nu am succes, mă îmbolnăvesc, mor”
0
„Copilul” neîmblânzit al lui Mircea Lucescu, Ioan Andone, vine cu o perspectivă aspră: „Eu cred că fotbalul l-a omorât! Nu mai avea ce căuta la Istanbul”
0
Clasamentul lui Ilie Năstase unde Mircea Lucescu e „cel mai bun care a existat la noi!” » Face un apel la discreție
0
Jucătorul lui Cristi Chivu, mesaj sfâșietor după moartea lui Mircea Lucescu: „Inima mea plânge…”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a „sferturilor” din Europa League debutează azi cu meciul dintre Braga și Betis
0
Vincent Kompany: „Știu că meciul nu s-a terminat” » Surprinde cu o declarație despre Vinicius
0
Bild a inventat o notă nouă pentru Manuel Neuer, AS recunoaște: „Real s-a lovit de un zid”
0
PSG - Liverpool, meci de gală în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Sa-l dea... nu mai joaca nimic. Varela ar fi MUUUUULT mai bun in locul lui!
Bourceanu are o sansa mare sa intre in fotbalul mare si adevarat.Ce rost mai are sa piarda vremea in campionatul asta slabut
pai sampdoria nu saâta tare bine in clasament
Oricum cum am spus-o nu sunt Stelist dar imi place performanta si sper ca esti de acord cu mine...nu ca nu mai poate sau nu e ajutat de echipa...Nu mai vrea!
Nu doar de la meciul cu Grecia nu isi mai da interesul, ci un pic mai inainte de meciul ala. Cam la toate meciurile din campionatul 2013-2014 Bourceanu si mai ales Lato nu mai au chef de fotbal (cu mici exceptii aproape ca au tras echipa inapoi la fiecare meci). Exceptii au fost, recunosc, am vazut un meci in care Bourceanu a facut un meci extraordinar, nu a gresit aproape deloc si a alergat tot meciul. Dar este unul singur din tot acest tur din pacate. Cam putin, ma asteptam la ceva mai mult de la el.
Nu vreau sa se supere cineva pe mine sau sa inceapa sa ma injure dar asta am observat eu si e doar o parere
Am spus-o si ma repet,nu sunt un "mare suporter" dar de la meciul cu Grecia Bourceanu nu mai joaca nimic asa ca parerea mea ar fi mai bine sa plece pentru ca in momentul de fata nu prea vad marele avantaj care vi-l aduce echipei in afara de cornerul care s-a terminat cu un gol in meciul cu Astra.Clar omul nu isi mai da interesul,mai bine ar pleca pentru ca o sa va faca mai mult rau decat bine daca mai sta pana in vara!
asa zic si eu ! :)
Si bourceanu si tatarusanu sunt doi mercenari ce o sa faca rahatul praf in strainatate!
mah, sincer io mi l-as dori si pe meme acolo. mache ar fi ocupat cu netul...sa vezi atunci, brici ar merge echipa :)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.