Alte știri din fotbal
A refuzat propunerea lui Dinamo: „Nu sunt dispus”
0
Faza incredibilă în urma căreia Damjan Djokovic este anchetat pentru pariuri » Sumele uriașe care s-ar fi pariat!
2
Ce riscă CFR Cluj și Damjan Djokovic, după ancheta privind trucarea meciurilor: de la amenzi imense, la o posibilă RETROGRADARE
1
Ioan Varga, prima decizie în cazul lui Damjan Djokovic: „Nu stăm la discuții!”
1
Știri din fotbal internațional
Liam Rosenior, prezentat oficial la noua echipă
0
Legenda Braziliei l-a desființat pe Endrick după eșecul de la CM: „Dă acel gol nenorocit! Nu-mi pasă că e tânăr”
0
Mesajul soției selecționerului pentru Donald Trump: „Karma și...”
0
Președintele Federației din Maroc, ironie către Lamine Yamal: „Eu nu cunosc niciun spaniol cu acest nume”
2
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
8
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
6
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Buzoinaul 5, eshti p dinafara tata...care surioara a lu' Alex, k el mai are doar un frate?! :))
ba p.r.o.s.t.u.l.e nu vezi ca nu a inceput meciu cu titulari?tu vi in excursie la meciuri?:)))))nu ai nici o treaba....
Daca va juca ALEX STOICA titular atunci se va salva BUZAUL de la retrogradare,eventual sa vina si mama lui bucatareasa la club ca face mincaruri minunate si daca se poate sa vina si surioara sa fie asistenta la munca asidua a TATALUI STOICA. SUCCES GLORIA!
gloria a pierdut un meci amical..nu si lupta pt retrogradare.... mai bine sa pierdem in amicale si sa batem in campionat.orikum am mare incredere in fane stoica..fortza gloria!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.