Alte știri din fotbal
U Cluj - Petrolul, în etapa 7 din Superliga. Gol dintr-o poziție imposibilă
0
Fotbalistul ofertat de Gigi Becali, omul zilei în Superliga! Mihai Stoica recunoaște: „Aș vrea să-l văd la altă echipă”
0
Mihai Stoica, despre regretatul Nae Ungureanu: „Cel mai bun din istorie, clasă mare de tot!”
0
Duel spectaculos între Voluntari și Oțelul » Cum arată clasamentul din Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Here we go: Rafael Leao, adio Milan! » A ales salariul mai mare + Cât costă transferul extremei portugheze
0
Fiorentina - Frosinone: decizia luată în cazul lui Bîrligea
0
Antrenorul beat a provocat moartea unui tânăr fotbalist
0
Incredibil: „centralul” de la Erevan le-a prezentat scuze oltenilor, după eliminare! „Îmi pare rău că n-am dat fault”
12
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
7
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cele mai importante schimbări care-i așteaptă pe elevi în acest an școlar: ...
Libertatea
Mata
O partida de Amor cu...
Ce le-a promis Negoita , salata verde sau varza dulce ?
mergem la meciul fcsb-viitorul, sa vedem cum ***.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aseara toata lumea a vazut ca fcsb nu si-a aparat corect sansele cu Astra !!!
Nu ramanem acasa sa vedem cum a stat varela *** astra:)))) I-a iesit perfect mi-a zis marc aseara ca se lasa de meserie ca blat mai perfect ca la varela nu a vazut in viata lui!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
la meciul de stat capra cu astra,nu merg? :))
Ai grijă la tastatură când vrei să scrii ceva despre *** tăi. Probabil ai vrut să scrii " Să nu vă bată ASTRA" dar te-ai emoționat. .. Oricum, când scrii despre fcsp te emoționezi așa tare că uiți și gramatica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand Termina Steaua Pe 4 Toti Caini *** o sa auda si ei melodia de Championes League impreuna Cu Borcea din pacate Din Spatele Gratilor , Stati linistiti Prieteni Steaua ramane pe 2 Va asteptam Miercuri sa va dam Recital de Goluri
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravooo asa va fi bate DINAMO SI Pandurii dar clasamentul va fi urmatorul.< 1 ASTRA 2 DINAMO 3 PANDURII 4 FCSB sau steaua cum li se mai zice 5 VIITORUL 6 ASA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.